Pobierz aplikację betfan na telefon
Mecz Widzew Łódź – Legia Warszawa przełożony

Mecz Widzew Łódź – Legia Warszawa, który miał się odbyć w ramach 1/16 finału Pucharu Polski został przełożony. Powodem jest koronawirus. Na wielki hit będziemy musieli jeszcze poczekać.

WIDZEW ŁÓDŹ – LEGIA WARSZAWA W INNYM TERMINIE

– W związku z przekazaną przez klub Widzew Łódź informacją o potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u zawodników klubu, mecz 1/16 Fortuna Pucharu Polski między drużynami Widzew Łódź – Legia Warszawa, zaplanowany na 30 października 2020 r., został odwołany. Informacja o nowym terminie zawodów zostanie przekazana w odrębnej korespondencji – taką informację przeczytamy na oficjalnej stronie internetowej Widzewa.

NA HIT MUSIMY JESZCZE POCZEKAĆ

To oznacza, że na wielki hit będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Wiadomo, że Legia jest w zdecydowanie lepszym położeniu i to ona jest faworytem tego starcia, jednak mimo wszystko ten mecz będzie elektryzował. Dokładny termin tej potyczki nie jest jeszcze znany.

Legia to aktualny mistrz Polski. W Ekstraklasie zajmuje na ten moment piąte miejsce, ale ma jeden mecz rozegrany mniej od drużyn znajdujących się wyżej. Widzew natomiast plasuje się na dopiero 10. pozycji w 1. Lidze, jednak liczy na to, że awansuje do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!