Pobierz aplikację betfan na telefon
Widzew Łódź – Lech Poznań: Typy, kursy, zapowiedź 19.03. Ekstraklasa

Po ogromnych sukcesach na arenie europejskiej, Lech Poznań zagra w niedziele kolejny mecz ligowy. Celem Kolejorza na ten sezon ligowy może być już tylko wicemistrzostwo lub po prostu pierwsza „trójka” i europejskie puchary. Na drodze Lecha stanie Widzew Łódź, który także o wspomniane puchary walczy w tym sezonie. Komu uda się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę? Zapraszam zapowiedź oraz typy bukmacherskie do meczu Widzew Łódź – Lech Poznań. 

Widzew Łódź – Lech Poznań – zapowiedź meczu

To będzie prawdziwy pojedynek sąsiadów w tabeli. Lech zajmuje trzecie miejsce, a tracący do Lecha Widzew ma 3 punkty straty. Jesienią było pewne (2:0) dla Lecha w Poznaniu.

Lech Poznań przyjeżdża do łodzi pierwszy raz od 2014 roku. Wtedy ostatni ligowy bój zagrały ze sobą te zespoły na poziomie Ekstraklasy. Remis to bardzo częsty wynik tej rywalizacji w ostatnich 5 meczach w Łodzi remis padł cztery razy.

Widzew jest wiosną najczęściej remisującym zespołem w lidze. Aż 5 remisów od startu wiosny. Bardzo szkoda tych punktów gdy nie remisy, jednak to zawsze punkcik. 

 

Widzew Łódź - Lech Poznań - Typy

Typy Widzew Łódź - Lech Poznań

Liczę na powtórzenie wyjazdowego triumfu Lecha też w Ekstraklasie. W tym sezonie Kolejorz jest jednym z najlepiej punktujących zespołów w delegacji. 

2.32

LECH WYGRA

betfan

 

Widzew Łódź - Lech Poznań - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielni mecz Ekstraklasy między Widzewem Łódź, a Lechem Poznań odbędzie się 19. marca na Stadionie Miejskim w Łodzi. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!