Pobierz aplikację betfan na telefon
Widzew Łódź – Górnik: Typy, kursy, zapowiedź 13.05. Ekstraklasa

Widzewiacy przechodzą właśnie swoją jedną z gorszych pass w tym sezonie i niewiele zmieni ostatnie zwycięstwo z Miedzią Legnica w poprzedniej kolejce. Górnik Zabrze z kolei ponownie z Janem Urbane u steru przeżywa najlepszy czas w tym sezonie i pytanie brzmi na ilu zwycięstwach w tym sezonie zatrzyma się ta reaktywowana ekipa byłego reprezentanta Polski? Jesienią w Zabrzu Górnik wygrał 3-0, a jak będzie dziś? Zapraszam na  zapowiedź i typy bukmacherskie do meczu Widzew – Górnik Zabrze. 

Widzew Łódź – Górnik – zapowiedź meczu

Widzew przeżywa trudny czas pod koniec rundy wiosennej stąd przegrał cztery z pięciu ostatnich meczów. Jedynie wygrała z Miedzią Legnica, która już i tak leci z ligi. Beniaminek ma za sobą trudną wiosnę, choć wraz z Górnikiem Zabrze mają już pewne utrzymanie w lidze.

Gospodarze żeby przypomnieć sobie jak to jest grać z Górnikiem u siebie muszą cofnąć się do sezonu 2013. Wtedy to przegrali na własnym obiekcie, ale generalnie to Widzew częściej wygrywa w Lodzi z Górnikiem. Warto zauważyć jednak, że goście wygrali aż 3 z 5 ostatnich meczów w delegacji

Sąsiedzi z tabeli mają nie tylko tyle samo punktów, ale i tyle samo wygranych, remisów i porażek. Są w tym sezonie bardzo podobni i z 41 punktami plasują się w środku tabeli. 

 
 

Widzew Łódź - Górnik - Typy

To może być mecz z gatunku tych, które z piłkarskiego święta przeradzają się w coś w stylu wymiany ciosów. Nie miałbym nic przeciwko temu. W końcu obie defensywy nie są monolitem, postawię właśnie na to, że obie strzelą gola.

1.69

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

Widzew Łódź - Górnik - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy Widzew kontra Górnik odbędzie się 13. maja na Stadionie Miejskim w Łodzi. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!