Pobierz aplikację betfan na telefon
West Ham – Everton: Typy, kursy, zapowiedź 21.01 | Premier League

W sobotę 21. stycznie Davide Moyes grać będzie o swoją posadę oraz przyszłość na stadionie klubu z Londynu. West Ham czyli w ostatnich latach etatowy uczestnik europejskich pucharów, teraz zmaga się z ogromnym kryzysem, którego jak dotąd ugasić nie potrafi szkocki trener. Dla Lamparda, szkoleniowca gości również mecz z gatunku podwyższonego ryzyka. Ona też obawia się o swoją przyszłość. Mamy więc mecz o podwyższonym ciężarze gatunkowym. Obaj trenerzy na gorącym dywanie.  Który z nich jako pierwszy pożegna się z posadą? Zapraszam na zapowiedz tego meczu oraz typy.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Premier League: West Ham – Everton (21.01, 16:00) – zapowiedź meczu

Everton oraz West Ham spotykają się na strzelnicy i zamierzają strzelać nie do tarczy, ale do siebie. Dlaczego? Ponieważ to nie tylko mecz o 3 punkty dla obu zespołów. To przede wszystkim mecz o zachowanie pracy dla któregoś z dwóch trenerów, którzy będą przy ławkach rezerwowych podczas tego meczu. West Ham to oczywiście dużo większe negatywne zaskoczenie niż słaby wynik Evertonu. Dlatego to gospodarze mają większy nóż na gardle. Nóż na gardle ma Moyes, który wpadł w fatalny czas dla siebie oraz klubu. Ostatnie 4 mecze u siebie to 3 porażki oraz jeden remis, który doprowadził do dogrywki, po której West Ham odpadł z Pucharu. Naprawdę czarny scenariusz pisze się w Londynie i mało kto wie dlaczego. Zespół ma naprawdę solidnych graczy i nie zasługuje na tak niskie lokaty. Ale Premier League to nie zabawa i jeśli przegrasz za dużo meczów to zlecisz z ligi. Oba kluby mają po 15 oczek na swoim koncie i zagrają dziś, by nie przegrać po raz piąty ( West Ham) oraz po raz czwarty (Everton). 

 

Premier League: West Ham - Everton (21.01, 16:00) - typy

Mimo, że kurs na to, że obie strzelą gola jest spory to ja właśnie ten typ proponuję zagrać w tym spotkaniu. Remis nie urządza nikogo. Na pewno nie urządza trenera gospodarzy, który za remis może polecieć ze tanowiska. Trenerem gości jest Frak Lampard, dla którego każda godzina zaczyna się mocno wydłużać. Gospodarze strzelają u siebie często minimum gola, a goście ostatnio jako pierwsi wyszli na prowadzenie w meczu z City. Oba potrafią strzelać w ważnych meczach. 

2.00

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

Premier League: West Ham - Everton (21.01, 16:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz West Ham kontra Everton, w ramach 21. kolejki Premier League, odbędzie się 21. stycznia o 16:00 na stadionie London Stadium (Londyn). Spotkanie będzie można obejrzeć na Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!