Pobierz aplikację betfan na telefon
West Ham – Bournemouth: Typy, kursy, zapowiedź | 24.10 Premier League

W poniedziałek zamykamy 13. kolejkę w ramach najwyższej klasy rozgrywkowej Anglii – Premier League. West Ham w jedynym meczu tego dnia zagra przeciwko Bournemouth. Gospodarze po kiepskim poczatku sezonu wreszcie trochę odżyli i już są za strefą spadkową, choć wciąż im do niej blisko. W przypadku zwycięstwa w tym starciu mogą przegonić gości i wskoczyć nawt na 11. lokatę. Czy stać na to gospodarzy? Zapraszam na zapowiedź spotkania West Ham – Bournemouth.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Premier League: West Ham – Bournemouth (24.10, 21:00) – zapowiedź meczu

West Ham wydostał się niedawno ze strefy spadkowej i na pewno po tej kolejce to niej nie wróci, a co więcej ma szansę przeskoczyć z 17. lokaty, w okolice środka tabeli. Zadanie nie powinno być z tych najtrudniejszych, bo Bournemouth w tym sezonie ma problemy z wygrywaniem meczów, przez co punktują dużo po remisach. Co gorsze problemy w linii defenswy skutkują tym, że stracili już 23 bramki, więc tylko Leicester straciło więcej.

 

Premier League: West Ham - Bournemouth (24.10, 21:00) - typy

Typy West Ham - Bournemouth

Na swoim  terenie West Ham wygrał cztery i zremisował raz, w ciągu ostatnich pięciu spotkań. Wydają się być bardzo pewni w ostatnich kolejkach. Nawet mecz z Liverpoolem, mimo że przgrany, to zagrali bardzo dobrze. Taka gra powinna wystarczyć, by pokonać Bornemouth. Stawiam na wygraną gospodarzy.

1.55

WEST HAM WYGRA

betfan

Premier League: West Ham - Bournemouth (24.10, 21:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz West Hamu z Bournemouth w ramach 13. kolejki Premier League, odbędzie się 24 października o 21:00 na London Stadium w Londynie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!