Pobierz aplikację betfan na telefon
Werder Brema – FC Koln: Typy, kursy, zapowiedź 20.05 | Bundesliga
W sobotę odbędą się kolejne spotkania 33. kolejki Bundesligi. Jednym z nich jest mecz pomiędzy dwoma drużynami, które będą walczyć o coś. Jedni walczą o europejskie puchary, a drudzy o utrzymanie w Ekstraklasie. Zapraszam na krótką zapowiedź i typy Werder Brema – FC Koln.

Werder Brema – FC Koln: zapowiedź meczu

W nadchodzącym meczu pomiędzy FC Koln a Werderem Brema na boisku zobaczymy dwie drużyny z różnymi motywacjami. FC Koln, które zajmuje 10. miejsce w Bundeslidze, nie ma już szans na osiągnięcie europejskich miejsc i może przystąpić do tego spotkania z większą swobodą. Z drugiej strony, Werder Brema będzie walczyć o swoje przetrwanie w lidze. Zespół potrzebuje dwóch punktów w dwóch ostatnich kolejkach, aby utrzymać się w Bundeslidze, co sprawia, że ten mecz ma ogromne znaczenie dla nich.

Werder Brema - FC Koln: Typy i przewidywane składy

Werder Brema - FC Koln: Typy

Będzie to starcie, w którym oczekuje się zaangażowania i walki o każdą piłkę. Werder Brema będzie starał się kontrolować przebieg gry i wykorzystać swoje okazje, aby zdobyć bramki. FC Koln może natomiast skupić się na gra ofensywną, czerpiąc przyjemność z gry bez presji.

2.67

WERDER BREMA

betfan

 

Przewidywane składy

  • Werder Brema: Pavlenka; Veljkovic, Stark, Friedl; Gruev; Weiser, Jung, Stage, Bittencourt; Schmid, Ducksch
  • FC Koln: Schwabe; Schindler, Hubers, Chabot, Hector; Skhiri, Martel; Ljubicic, Kainz, Maina; Selke

Werder Brema - FC Koln: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi pomiędzy Werderem Brema, a FC Koln odbędzie się 20 maja o godzinie 15:30 na Weserstadion w Bremie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie internetowej Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!