Pobierz aplikację betfan na telefon
Węgry – Włochy: Typy, kurs, zapowiedź | Liga Narodów 26.09
Przed nami ostatnie spotkania rozstrzygające pozycje w grupach tegorocznej Ligi Narodów. W jednym z poniedziałkowych spotkań Węgry zagrają z Włochami. Gospodarze już są jedną nogą w fazie pucharowej, choć zostało ostatnie zadanie, nie przegrać tego spotkania. Goście tracą do nich dwa punkty, więc tylko zwycięstwo da im awans. Czy Węgrzy będą w stanie wytrzymać napór przeciwnika i chociażby zresmisować? Zapraszam na zapowiedź spotkania Węgry – Włochy.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Węgry – Włochy (26.09, 20:45) – Zapowiedź meczu

Ani Niemcy, ani Anglia nie będą walczyć w szóstej kolejce o awans do fazy pucharowej. W tej roli znajdują się Węgrzy, którzy prowadzą w tabeli grupy 3, a tuż za nimi Włosi. Właśnie z nimi będą rywalizować Węgrzy w spotkaniu o awans. Goście muszą postawić wszystko na jedną kartę i za wszelką cenę wywieźć trzy punkty, w innym wypadku nie mają szans na fazę play off. W poprzednim meczu między tymi ekipami to Włosi okazali się minimalnie lepsi i wygrali 2:1.

Liga Narodów: Węgry - Włochy (26.09, 20:45) - typy, typowanie

Przyszedł czas na mecz o awans w grupie 3. Fenomenalne Węgry po zwycięstwie na wyjeździe z Niemcami wracają na swoje boisko, do swoich kibiców i gościć będą Włochów. Goście to jedyna ekipa, któa potrafiła wygrać z Węgrami w ostatnim czasie. w prawdzie zaledwie 2:1, ale najważniejsze były dla Włochów trzy punkty. Teraz obie ekipy spotkają się ponownie z chęcią gry w dalszej fazie Ligi Narodów. Gospodarze są wyraźnym underdogiem, ale oni już udowodnili, że nie można ich skreślać. Ciężko stawiać, więc zwycięzcę, a z racji wagi meczu myślę, że nie padnie za wiele bramek. Stawiam, że w meczu będzie poniżej 2,5 gola.

1.72

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Liga Narodów: Węgry - Włochy (26.09, 20:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz w ramach Ligi Narodów pomiędzy Węgrami, a Włochami odbędzie się 26 września o 20:45 na Puskas Arena w Budapeszcie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na  Polsat Sport Extra z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!