Pobierz aplikację betfan na telefon
Węgry- Anglia. Typy i zapowiedź el. MŚ

Już od samego początku września rozpoczniemy kolejny etap zmagań reprezentacyjnych o Mistrzostwa Świata. Jednym z meczów będzie Węgry- Anglia w grupie I, w której znajduje się Polska. Zapraszam na zapowiedź tego spotkania.

El. MŚ: Ważny mecz w naszej grupie

Po pierwszych trzech meczach Polska w grupie I ma 4 punkty, ale już mecz z Węgrami i Anglikami za sobą, czyli z najgroźniejszymi przeciwnikami w tej grupie. Węgry mają 7, a Anglicy komplet 9. punktów. Powiedzenie, że ten mecz jest ważny dla naszej reprezentacji to jak nic nie powiedzieć. Przy porażce Węgrów Polacy będą mogli ich dogonić zrównując się ilością punktów, ale za to Anglicy utrzymają pięciopunktową przewagę nad nami (zakładając, że wygramy z Albanią). W przypadku przegranej Anglików obie reprezentacje będzie różnił tylko jeden punkt w tabeli jednak jest to chyba najgorsze rozwiązanie dla nas.

Zwracając uwagę na fakt, iż z grupy bezpośrednio awansuje tylko pierwsza drużyna a druga kwalifikuje się do fazy play-off eliminacji najlepszy dla naszej reprezentacji będzie tutaj remis. Taki rezultat w przypadku wygranej Polski z Albanią zbliży nas na jeden punkt do Węgrów i na trzy do Anglików.

El. MŚ: Węgry- Anglia 02.09.2021 (20:45). Typy

Anglicy z Węgrami w historii przegrali tylko raz i był to ich pierwszy pojedynek. Mecz ten był rozgrywany w ramach MŚ w 1962 roku. Węgry pokonały Anglię 2:1. Od tamtego meczu to Anglia wychodziła 6 razy zwycięsko i padł tylko jeden remis. Ostatni mecz odbył się w 2010 roku jako mecz towarzyski. Myślę, że obie reprezentacje tym razem wyjdą na to spotkanie bardziej defensywnie i nie zobaczymy dużej ilości bramek w tym spotkaniu. Obstawiam, że w meczu nie padnie więcej niż 2 bramki. Mój proponowany typ na bramki w tym meczu to poniżej 2,5 bramki w meczu po kursie 1.74 w BETFAN.

Anglia bez wątpienia jest lepszą reprezentacją. Nie bez powodu przecież grała w finale Mistrzostw Europy, który przegrała dopiero w rzutach karnych. Węgry na swoje nieszczęście trafiły do grupy śmierci z Francją, Niemcami i Portugalią, jednak zaprezentowała się w niej z dobrej strony remisując z tymi pierwszymi i drugimi. Mimo wszystko stawiam w tym meczu na zwycięstwo Anglii po kursie 1.44 w BETFAN.

El. MŚ: Węgry- Anglia 02.09 (20:45). Transmisja

Transmisja tego meczu odbędzie się na kanale Polsat Sport Premium 1. Transmisja rozpocznie się o 20:35. Na tym samym kanale odbędzie się także studio przedmeczowe, które rozpocznie się już o godzinie 19:00.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!