Pobierz aplikację betfan na telefon
Węgry- Andora. Typy i zapowiedź el. MŚ

W środę 8 września oprócz meczu Polska- Anglia odbędzie się także ważne dla nas spotkanie Węgry- Andora. Węgrzy tracą do Polaków 3 punkty, które prawdopodobnie zdobędą z Andorą.

Dogonić polską reprezentację

Węgrzy będą chcieli zdobyć jak najwięcej bramek i dogonić punktowo Polską reprezentację. Wygrana dla nich w spotkaniu z Andorą to formalność. W pierwszym meczu na wyjeździe wygrali wynikiem 1:4. Forma węgierskiej reprezentacji podczas tego okienka reprezentacyjnego nie należy jednak do najwyższej. Najpierw przegrali na swoim stadionie 0:4 z Anglią a następnie dość niespodziewanie z Albanią 1:0. Co ciekawe w eliminacjach mistrzostw świata 2018 także byli z Andorą w grupie i przegrali wtedy jedno ze spotkań. Jeśli znowu ponieśliby porażkę można będzie powoli zacząć mówić o tym, że stracili szansę na drugie miejsce.

Andora dopiero niedawno zdobyła pierwsze punkty w eliminacjach mistrzostw świata. Kilka dni temu pokonała San Marino 2:0. Do tej pory ciągle jednak przegrywała. Została ograna przez Albanię (0:1), Polskę (3:0), Węgry (1:4) i ostatnio Anglię (4:0). Andora walczyć będzie prawdopodobnie o jak najmniejsze rozmiary porażki i pokazanie się światu.

EL. MŚ: Węgry – ANDORA (08.09 20:45) – TYPY

Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest reprezentacja Węgier. Pytanie brzmi nie czy Węgry wygrają tylko iloma bramkami. Podejrzewam, że grając u siebie nie stracą żadnej bramki, a strzelenie 3 goli to raczej minimum. Dlatego poszedłbym tutaj w handicap bramkowy. W takich meczach najczęściej więcej bramek pada w drugiej połowie, gdy tej słabszej drużynie zaczyna brakować kondycji, a Ci lepsi trenerzy dadzą swoim zawodnikom jakieś dodatkowe wskazówki.

Proponowany typ: Węgry wygrają (handicap 0:2), kurs 1.63 w BETFAN

Proponowany typ na bramki: Więcej bramek w drugiej połowie, kurs 1.90 w BETFAN

EL. MŚ: Węgry – ANDORA (08.09 20:45)– PRZEWIDYWANE SKŁADY

Węgry: Gullacsi- Szalai, Orban, Lang- Fiola, Kleinheisler, Nagy, Bolla- Szoboszlai, Adam Szalai, Sallai
Andora:
Gomes; Rubio, Nicolas, Llovera, Alavedra, Cervos; C. Martinez, Vales, Moreno, A. Martinez; Cucu

EL. MŚ: Węgry – ANDORA (08.09 20:45)- TRANSMISJA. GDZIE OBEJRZEĆ?

Transmisja tego meczu w ramach eliminacji mistrzostw świata w Katarze odbędzie się 8 września o godzinie 20:45 na Puskas Arena. Transmisja tego spotkania odbędzie się na żywo w TV na kanale Polsat Sport Extra.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!