Pobierz aplikację betfan na telefon
Weekendowe typowanie z Michałem Żewłakowem!

Na naszym kanale w serwisie YouTube opublikowaliśmy kolejny odcinek z serii „Pogadajmy o Typach”. Gościem Mai Strzelczyk w tym odcinku, był Michał Żewłakow. Zobacz jakie typy wybrał na weekend!

Stal Rzeszów- Motor Lublin 02.05 godz. 13:00

Typowanie zaczęło się od niedzielnego meczu II ligi. Bez większego zaskoczenia Michał Żewłakow (Jest on dyrektorem sportowym Motoru Lublin) typuje tutaj zwycięstwo Motoru Lublin po kursie 2.85Nasz gość liczy na otwarty mecz, uważa że Stal chce grać w piłkę a nie tylko przeszkadzać, dzięki temu powinna wg. niego zwyciężyć jakość piłkarska, którą Motor ma podobno większą.

Raków Częstochowa- Arka Gdynia 02.05 godz. 16:00

Z II ligi przechodzimy do finału Pucharu Polski. Bez większego zastanowienia gość Mai Strzelczyk typuje tutaj zwycięstwo Rakowa po kursie 1.68Z całą pewnością sam mogę polecić ten typ. Raków wciąż walczy o vicemistrzostwo kraju i jest po prostu lepszym zespołem od I ligowej Arki, która w dodatku boryka się z kontuzjami. Mecz odbędzie się w Lublinie.

Śląsk Wrocław- Zagłębie Lubin 30.04 godz. 20:30

Derbowy mecz Dolnego Śląska. Marcin Żewłakow porównał obu trenerów, których bardzo dobrze zna. Z uwagi na to uważa, że w piątek będziemy mogli obejrzeć otwarty mecz. Oba zespoły wciąż mają szanse na europejskie puchary. Michał Żewłakow tutaj postawił na remis po kursie 3.30.

Lech Poznań- Stal Mielec 01.05 godz. 20:00

Stal Mielec walczy o utrzymanie i będzie chciała wykorzystać słabą formę Lecha. Maciej Skorża ostatnie mecze traktuje bardziej jak sparingi, aby jak najlepiej poznać zespół i go przygotować do nowego sezonu. Mimo wszystko Michał Żewłakow typuje tutaj zwycięstwo Lecha Poznań po kursie 1.63O decyzji zaważyła głównie dobra gra u siebie oraz większy potencjał zespołu.

Piast Gliwice- Podbeskidzie B-B 03.05 21:00

Marcin Żewłakow nie widzi tutaj szansy Podbeskidzia w Gliwicach i pewnie typuje zwycięstwo Piasta po kursie 1.83Piast gra ostatnio bardzo dobrze w piłkę i wciąż walczy o europejskie puchary dlatego nie może odpuścić tego meczu z przedostatnim Podbeskidziem.

Podsumowanie

Zwycięstwo Motoru Lublin po kursie 2.85
Zwycięstwo Rakowa po kursie 1.68
Śląsk Wrocław- Zagłębie Lubin– remis 3.30
Zwycięstwo Lecha Poznań po kursie 1.63
Zwycięstwo Piasta po kursie 1.83

Otwórz konto z kodem YT600, od pierwszej wpłaty przysługuje Ci cashback do 600 zł!

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!