Pobierz aplikację betfan na telefon
Warta z koronawirusem. Mecz z Legią przełożony

Warta Poznań miała ugościć dziś na własnym obiekcie mistrzów Polski. Na kilka godzin przed meczem Ekstraklasa przełożyła go ze względu na zakażenia w zespole gospodarzy.

KOLEJNY KLUB NA LIŚCIE

W trwającej obecnie 6. kolejce Ekstraklasy zostały przełożone już trzy na osiem spotkań. Powodem tego są pozytywne wyniki na obecność koronawirusa w Pogoni Szczecin i Wiśle Kraków. Do tego grona dołączyła dziś również Warta Poznań. Niestety wydarzenia ostatnich dni nie napawają optymizmem w kontekście dalszych losów rozgrywek. Ekstraklasa ogłosiła przełożenie meczu z Legią, a stołeczna drużyna opublikowała komunikat o negatywnych wynikach całego zespołu z Łazienkowskiej. Warta również odniosła się do sytuacji, tłumacząc, że w kadrze „Zielonych” potwierdzono przypadki zakażeń. Na dzień przed spotkaniem w klubie potwierdziły się 4 osoby z objawami. W dzień meczowy do tego grona dołączyły kolejne 3 osoby. Zostały one odizolowane i skierowane na odpowiednie badania, jednak w takiej sytuacji mecz nie może się odbyć.

KIEDY MECZ WARTA – LEGIA?

Jak informuje Ekstraklasa, mecz Warta – Legia wstępnie ma odbyć się 3 listopada 2020 roku. Do tego czasu obie drużyny rozegrają kilka meczów. Warta zmierzy się z Podbeskidziem oraz Górnikiem Zabrze, by następnie udać się na mecz z Sokołem Ostróda. Legia z kolei ma przed sobą Superpuchar Polski, trzy mecze ligowe – w tym zaległy ze Śląskiem Wrocław – oraz mecz pucharowy z Widzewem.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!