Pobierz aplikację betfan na telefon
Warta – Raków: Typy, kursy, zapowiedź 28.01. Ekstraklasa

Wraca najlepsza liga świata, a wraz z nią najlepsi piłkarze oraz najlepsi kibice. Warta Poznań na początek podejmie u siebie kandydata do mistrzostwa Polski czyli Raków Częstochowa. Zadanie przed gospodarzami piekielnie trudne. W historii meczów bezpośrednich tych zespołów na poziomie Ekstraklasy zawsze wygrywał Raków Częstochowa. W sobotę odbędą się kolejna szansa na przełamanie tej bardzo paskudnej serii. Czy to w ogóle możliwe przy tak mocnym zespole gości?   Zapraszam na krótką zapowiedź i typy Warta Poznań – Raków Częstochowa.

Ekstraklasa: Warta – Raków – zapowiedź meczu

Długo kazała czekać na siebie najlepsza liga świata, ale wreszcie wraca z dużą ilością meczów. Przed nami już szósty mecz tych zespołów na poziomie Ekstraklasy. Do tej pory Raków jest bezlitosny dla piłkarzy z Poznania. W 5 meczach bezpośrednich 5 razy wygrywał Raków, a bilans bramowy tych meczów to 9:0. Tak, to prawda. Warcie jeszcze nigdy nie udało się zdobyć bramki przeciwko Rakowowi.

W meczach kontrolnych bardziej zapada w pamięć to co wyczyniał zespół gości, a niżeli zespół gospodarzy. Warta zagrała tylko 3 mecze kontrolne ze słabymi zespołami, ale nie przegrała żadnego z nich. Raków z kolei miał zaplanowaną całą masę meczów kontrolnych i przegrał jedynie z PSV. Reszta wyników na duży plus, sporo strzelonych goli oraz co ciekawe bez problemów pokonali pogromcę Lecha Poznań – Qarabach aż 3:0. Warta co ciekawe to prawie najgorszy zespół w meczach domowych. Gorzej od nich wypada tylko Korona Kielce.

 

Ekstraklasa: Warta - Raków - Typy

Typy Warta - Raków

Tu nie może być niespodzianki. Stawiam oczywiście na pierwsze 3 oczka dla gości. Świetna dyspozycja w meczach kontrolnych powinna przenieść się na wyniki w Ekstraklasie. Piłkarze Rakowa sami czują, że tytuł jest w ich nogach. To oni zadecydują czy zdobędą mistrzostwo. Dlatego na boisku najgorszej drużyny w meczach domowych powinni sobie poradzić.

1.78

RAKÓW WYGRA

betfan

 

Ekstraklasa: Warta - Raków - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy między Wartą Poznań, a Rakowem odbędzie się 28. stycznia o 15:00 na Stadion Dyskobolii (Grodzisk Wielkopolski). Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!