Pobierz aplikację betfan na telefon
Warta Poznań – Stal Mielec – Typy, kursy, zapowiedź 11.11. Ekstraklasa

W piątek odbędą się 2 spotkania w polskiej Ekstraklasie. Pierwsze z nich rozpocznie się o godzinie 18:00. Warta Poznań podejmie w nim na swoim stadionie Stal Mielec. Który z tych dwóch zaskakujących zespołów wyjdzie z tarczą, a który na tarczy? Zapraszam na krótką zapowiedź i typy Warta Poznań – Stal Mielec.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Warta Poznań – Stal Mielec (11.11, 18:00) – zapowiedź meczu

Stal Mielec drugi sezon z rzędu była typowana przed startem typowana do spadku. Zawodnicy z Mielca kolejny raz zaskakują. Tak naprawdę mają sporą szansę, aby rundę jesienną zakończyć nawet na podium. Wystarczy, że zwyciężą a swoich meczów nie wygrają Widzew Łódź i Pogoń Szczecin. Mielczan czeka jednak trudny wyjazd do Grodziska Wielkopolskiego i gra z zawsze niewygodną Wartą Poznań. Tak naprawdę to Warta również ma matematyczne szanse przezimować na podium, jednak zawodnicy z Poznania mają 2 punkty mniej od Stali.

 

Ekstraklasa: Warta Poznań - Stal Mielec (11.11, 18:00) - Typy i przewidywane składy

Typy Warta Poznań - Stal Mielec

Oba zespoły chcą uzyskać tutaj korzystny wynik i wykorzystać swoją aktualną formę. Zarówno Warta, jak i Stal grają powyżej swoich możliwości i trenerzy wiedzą, że po przerwie zimowej może nie iść już tak dobrze. Warta Poznań prezentuje niesamowitą formę w meczach na wyjazdach i w nich jest najlepsza w Ekstraklasie, ale są też najgorszą drużyną jeśli chodzi o mecze rozgrywane na swoim stadionie.

1.84

REMIS/WYGRANA STALI

betfan

 

 

Przewidywane składy

  • Warta Poznań: Grobelny – Stavropoulos, Ivanov, Szymonowicz – Grzesik, Kopczyński, Kupczak, Kościelny – Luis,Zrelak, Sznyt
  • Stal Mielec: Mrozek – Matras, Kruk, Flis – Gerbowski, Wlazło, Kasperkiewicz, Getinger – Ratajczyk, Domański – Hamulić

Ekstraklasa: Warta Poznań - Stal Mielec (11.11, 18:00) - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Piątkowy mecz Ekstraklasy między Wartą Poznań, a Stalą Mielec odbędzie się 11 listopada o 18:00 na Stadionie Dyskobolii w Grodzisku Wielkopolskim. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport oraz Canal+ Family. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!