Pobierz aplikację betfan na telefon
Warta Poznań – Radomiak Radom: typy, kursy, zapowiedź 15.05 | Ekstraklasa
W poniedziałek odbędzie się ostatnie spotkanie 32. kolejki w naszej ukochanej Ekstraklasie. Rewelacja tego sezonu, Warta Poznań zagra z walczącym o utrzymanie Radomiakiem Radom. Zapraszamy na zapowiedź meczu i typy Warta Poznań – Radomiak Radom.

Warta Poznań – Radomiak Radom: Zapowiedź

Z powodu dwóch porażek w ostatnich dwóch kolejkach Warta Poznań świadomie lub nie wypisała się z gry o europejskie puchary. Warta jednak będzie walczyć z Górnikiem Zabrze o szóste miejsce w tabeli, bo każda pozycja wyżej to więcej pieniędzy dla klubu od ligi. Radomiak Radom dzięki lepszemu bilansowi meczów bezpośrednich ze Śląskiem Wrocław potrzebuje zwycięstwa, aby na 100% zapewnić sobie utrzymanie. To spotkanie powinno dostarczyć wiele emocji.

Warta Poznań - Radomiak Radom: typy, typowanie, kursy

Warta po dwóch wygranych odniosła dwie porażki. Trener Dawid Szulczek musi przemówić do swoich zawodników, że sezon się nie skończył, a dla takiego małego klubu jak Warta Poznań każde pieniądze za pozycje w lidze są potrzebne, jak deszcz na pustyni. Punktów też potrzebuje Radomiak Radom, który musi zdobyć 3 punkty w trzech ostatnich meczach, aby zapewnić sobie utrzymanie bez oglądania się na wyniki pozostałych drużyn.

2.52

WARTA POZNAŃ

betfan

 

Warta Poznań - Radomiak Radom: Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz między Wartą Poznań, a Radomiakiem Radom w ramach 32. kolejki Ekstraklasy odbędzie się 15 maja na Stadionie Dyskobolii w Grodzisku Wielkopolskim. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na Canal+ Sport oraz w aplikacji Canal+ Online z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!