Pobierz aplikację betfan na telefon
Piast Gliwice – Lechia Gdańsk: Typy, kursy, zapowiedź 27.05 Ekstraklasa

Lechia Gdańsk po kilkunastu latach spada z hukiem z Ekstraklasy, a w sobotę goście dopełnią już tylko formalności i rozegrają ostatni swój mecz na tym poziomie rozgrywkowym. Piast w jakiej jest formie to nie trzeba mówić – wiosną wygrali 10 spotkań i są najlepszą drużyną w Ekstraklasie w tym roku pod względem zdobytych punktów. To będzie miłe pożegnanie sezonu dla gospodarzy, a dla gości przykry obowiązek. Zapraszam zapowiedź i typy do meczu Piast Gliwice – Lechia Gdańsk. 

Piast Gliwice – Lechia Gdańsk – zapowiedź meczu

Tylko wicemistrz Polski był w stanie pokonać w Gliwicach Piasta w meczach rozgrywanych w nowym roku. Vukovic stworzył potwora, który idzie po swoje nie patrząc na to z kim gra. Ostatni ich mecz z Wartą to remis, który mógł ich nieco rozczarować. Rozczarowani z pewnością są piłkarze z Gdańska, którzy muszą rozegrać jeszcze jeden mecz podczas tego przykrego sezonu dla nich. Passa bez wygranej w delegacji przedłużyła się dla Lechii już do ośmiu meczów. Nie jest żadną tajemnicą, że Lechia żegna się już z niektórymi piłkarzami i trudno przewidzieć w jakim składzie personalnym zjawią się w Gliwicach oraz jaką jedenastkę pośle do boju hiszpański szkoleniowiec. Co warte podkreślenia, by jeszcze bardziej uzmysłowić sobie skalę progresu Piasta – Piast zajmując 5. miejsce w Ekstraklasie zdążył przegrać 11 spotkań oraz strzelić tylko 37 bramek. W sobotę Piast może zanotować piętnaste zwycięstwo, a Lechia wówczas spadnie z ligi przegrywając okrągłe 20 spotkań. 

 
 
 

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk: typy

Piast wygrywa mecz za meczem i ciężko przypuszczać, by coś nagle miało się zmienić w ostatnim meczu ze spadkowiczem. W dodatku nie wiemy jakim składem wyjdą goście, gdyż rozpoczął się już proces sprzedawania tych najdroższych, by ratować klub. Piast zapewne miło pożegna się z kibicami, a Lechia w sobotę będzie tarczą do której strzelać będą piłkarze Piasta.

1.82

PIAST WYGRA

betfan

 

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy, Piast Gliwice kontra Lechia Gdańsk, odbędzie się 27 maja na Stadionie Miejskim w Gliwicach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach CANAL + Sport z polskim komentarzem..

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!