Pobierz aplikację betfan na telefon
Pogoń Szczecin – Radomiak: Typy, kursy, zapowiedź 27.05 Ekstraklasa

Pogoń Szczecin ponownie wita się z możliwością gry o występ w fazie grupowej Ligi Konferencji i na dodatek jeszcze ma wciąż szanse na brązowy medal. Co musi się stać, by Portowcy stanęli na najniższym stopniu podium? Obowiązkiem jest wygrana z Radomiakiem Radom w sobotę oraz korzystny dla nich wynik meczu Lecha z Jagiellonia. Teoretycznie po meczu z Górnikiem wiara w taki scenariusz mocno została zachwiana, ale nie ma rzeczy niemożliwych w naszej Ekstraklasie.  Zapraszam zapowiedź i typy do meczu Pogoń Szczecin – Radomiak Radom. 

Pogoń Szczecin – Radomiak – zapowiedź meczu

Radomiak Radom w tym sezonie zdobył więcej punktów grając poza Radomiem co może nieco zaskakiwać. Jednak na taki obrót spraw jest gotowa Pogoń, która walczy o medal, a miejscem pojedynku będzie przecież ich stadion w Szczecinie, gdzie punktują jako trzecia najlepsza drużyna w meczach domowych. Portowcy mają dziwne mecze za sobą w ostatnich tygodniach. Stać ich było na pokonanie Legii u siebie, a jednocześnie zgubili punkty w meczu z Górnikiem Zabrze. Brak remisu w tym meczu oznaczał dla nich utratę trzeciego miejsca. W meczu jesiennym tych zespołów lepsza była Pogoń, która wygrała (2:1) Co więcej Radomiak nigdy nie wygrał z Pogonią, a może tego dokonać w mczu, który może dać brązowy medal ekipie gospodarzy. Obecnie zespół gości stale progresje pd batutą nowego szkoleniowca. Wygrali już z Wartą Poznań, Śląskiem Wrocław oraz Widzewem Łódź w poprzedniej kolejce.

 

Pogoń Szczecin - Radomiak - typy

Znakomity sezon rozgrywa Kamil Grosicki, który zanotował 5 asyst oraz strzelił 12 bramek na poziomie Ekstraklasy. Długimi fragmentami sezonu to on ciągnął Pogoń do tego miejsca, w którym się obecnie znajduje. Postawię na trzynastego gola Turbo Grosika na pożegnanie z sezonem. 

3.00

GROSICKI STRZELI GOLA

betfan

 

Pogoń Szczecin - Radomiak - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy, Pogoń Szczecin kontra Radomiak Radom, odbędzie się 27 maja na Stadionie Miejskim w Szczecinie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach CANAL + Sport z polskim komentarzem..

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!