Pobierz aplikację betfan na telefon
Walia – Polska: Typy, kurs, zapowiedź | Liga Narodów 25.09
Przed nami ostatnie spotkania rozstrzygające pozycje w grupach tegorocznej Ligi Narodów. Walia w szóstym meczu w ramach fazy grupowej tych rozgrywek będzie ostatnim przeciwnikiem Polski. Po porażce 0:2  z Holandią nie mogą teraz przegrać z Walią wyżej niż jedną bramką, bo skutkować to będzie spadkiem do Dywizji B. Walijczycy zagrali całkiem niezłe spotkanie z Belgią, przegrywając zaledwie 1:2. Czy Polacy po serii czterech meczów bez wygranej wreszcie się podniosą i zwyciężą? Zapraszam na zapowiedź spotkania Walia – Polska.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Walia – Polska (25.09, 20:45) – Zapowiedź meczu

Polacy nie potrafili postawić się rozpędzonej reprezentacji Holandii. Przegraliśmy 0:2, jednak bardziej martwi styl aniżeli wynik. Nie potrafiliśmy zbyt wiele zdziałać w ataku, a zawodnicy grali mocno poniżej swoich możliwości. Teraz przychodzi ostatnie starcie z drużyną, która ma zaledwie jeden punkt po pięciu spotkaniach i żeby utrzymać się w dywizji A Walia musiałaby wygrać co najmniej dwoma bramkami. Gospodarze, mimo porażki z Belgią 1:2 bardzo dobrze zaprezentowali się w spotkaniu, dominując praktycznie drugą połowę, co w efekcie przyniosło kilka szans chociażby na remis, ale zabrakło szczęścia. Z pewnością największym atutem gospodarzy w tym spotkaniu będą kibice. Nasza karda musi zapomnieć o poprzednim spotkaniu i skupić się na grze, by nie przegrać i utrzymać się w najwyższej dywizji.

Liga Narodów: Walia - Polska (25.09, 20:45) - typy, typowanie

Zarówno jedna jak i druga ekipa nie wygrała od czterech spotkań. Kursy na to spotkanie są bardzo wyrównane i ciężko stwierdzić kto odniesie w tym spotkaniu zwycięstwo. W poprzednim meczu Polska wygrała u siebie 2:1, a samo spotkanie było bardzo wyrównane. Co więcej musieliśmy gonić wynik po stracie gola w  52'. Teraz w momencie gdy ważą się losy utrzymania w lidze A, musimy przede wszystkim skupić się na obronie. Spodziewam się bardzo zachowawczego spotkania z naszej strony, a akcje ofensywne będą raczej powstawać w trakcie kontr. Myślę, że Polska tego meczu nie przegra, więc stawiam na Polskę lub remis.

1.51

POLSKA WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Liga Narodów: Walia - Polska (25.09, 20:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedziely mecz w ramach Ligi Narodów pomiędzy Walią, a Polską odbędzie się 25 września o 20:45 na Cardiff City Stadium w Cardiff. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na  Polsat Sport Premium 1, TVP 1 i TVP Sport z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go lub stronie sport.tvp.pl.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!