Pobierz aplikację betfan na telefon
Walia – Polska: Przewidywane składy i promocje BETFAN

Już dzisiaj wieczorem Polska rozegra swój piąty mecz w tegorocznej edycji Ligi Narodów. Naszym przeciwnikiem będą Holendrzy, którzy jak dotąd zgromadzili na swoim koncie trzy zwycięstwa. Jedyne punkty stracili w meczu z nami. Zapraszam na przedstawienie przewidywanych składów na ten mecz oraz promocji, które oferuje polski, legalny bukmacher BETFAN.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Walia – Polska (25.09, 20:45) – Ta sama trójka w obronie

Selekcjoner Czesław Michniewicz dalej trzyma się swojego ulubionego ustawienia z wahadłowymi. Wydaje się również, że wybrał już swoją trójkę w obronie. Jest to Jakub Kiwior, Kamil Glik i Jan Bednarek. Najwięcej zastrzeżeń po meczu z Holendrami było do tego najbardziej doświadczonego. Zwraca się uwagę głównie na coraz mniejszą mobilność i szybkość Glika.

Na lewym wahadle powinniśmy zobaczyć Nicolę Zalewskiego, który zostawił w tyle konkurencję na tej pozycji. Zmiany możemy spodziewać się za to po drugiej stronie. Przemysława Frankowskiego, który nie zaprezentował się najlepiej w ostatnim meczu może zastąpić Michał Skóraś, który błyszczy formą w Lechu Poznań i dostał w czwartek szansę debiutu.

Walia – Polska (25.09, 20:45) – Ta sama formacja z jedną korektą

Czesław Michniewicz wierzy w Grzegorza Krychowiaka. Po ostatnim meczu na naszego środkowego pomocnika spadła kolejna już fala krytyki, ale selekcjoner wie, że Krychowiak raz zagra tak jak ostatnio, ale może też raz zagrać tak jak ze Szwedami, kiedy jego obecność okazała się kluczowa. Tym razem w środku pola powinien towarzyszyć mu Szymon Żurkowski. Linetty zszedł już w przerwie z Holendrami, a Żurkowski u Michniewicza zaprezentował się już z dobrej strony. Jego minusem może być fakt, że powraca dopiero po kontuzji przez co nie złapał zbyt wielu minut we Fiorentinie w tym sezonie i nie wiadomo w jakiej formie się znajduje.

Przed Żurkowskim i Krychowiakiem, za plecami Roberta Lewandowskiego powinniśmy zobaczyć kolejny raz parę Sebastian Szymański i Piotr Zieliński. Takiego zawodnika, jak gracz Napoli nie można sadzać na ławce, bo potrafi on w każdym momencie zrobić coś z niczego, tym bardziej w takiej formie, z jaką przyjechał z Włoch. Z Holandią był najlepszym naszym zawodnikiem. Szymański nie zagrał najlepiej, ale jest to zawodnik bardzo ceniony przez selekcjonera, który widzi go w pierwszym składzie na MŚ.

Walia – Polska (25.09, 20:45) – Kapitan na szpicy

Oczywiście w ataku zagra Robert Lewandowski. Arkadiusz Milik nie wykorzystał okazji, które powinien z Holandią, Piątek zalicza w ostatnich latach poważny regres, a Buksa wraca dopiero po kontuzji. Polacy nie mogą sobie pozwolić w tym meczu na porażkę, dlatego obecność naszego kapitana na boisku jest obowiązkowa.

Walia – Polska (25.09, 20:45) – Przewidywane składy obu drużyn

 • Walia: W. Hennessey – R. Norrington-Davies, J. Rodon, B.Cabango – N. Williams, M. Smith, J. Morrell, C. Robert – D. James, B. Johnson – K. Moore
 • Polska: W. Szczęsny – J. Bednarek, K. Glik, J. Kiwior – N. Zalewski, G. Krychowiak, Sz. Żurkowski, M. Skóraś – P. Zieliński, S. Szymański – R. Lewandowski

Walia – Polska (25.09, 20:45) – specjalna promocja BETFAN

Legalny, polski bukmacher BETFAN przygotował specjalną ofertę na dzisiejsze spotkanie reprezentacji Polski z Walijczykami. Zagraj i otrzymaj FREEBET na mistrzostwa świata w Katarze!

1. Dokonaj wpłaty i odbierz bonus

 • Wpłać do 50 zł
 • Otrzymasz Bonus 100% od wpłaty
 • Zagraj za cały bonus kupon min. AKO 3 (3 zdarzenia), z minimalnym kursem całkowitym 2.50
 • Na kuponie musi znaleźć się dowolne zdarzenie z meczu Walia – Polska

2. POSTAW KUPON, odbierz Freebet

 • Postaw kupon za depozyt
 • Na kuponie musi znaleźć się zdarzenie z meczu Walia – Polska
 • Otrzymasz Freebet 25 zł na start mundialu
 • Freebet jest do wykorzystania na mistrzostwa świata!
 • Freebet trafi na Twoje konto w dniu rozpoczęcia mundialu tj. 20 listopada. Będzie ważny 72 godziny
 • Wygrana z zakładu freebet, pomniejszona o jego stawkę zostanie przepisana na Twoje saldo główne

3. Warunki

 • Czas trwania: Od 24.09. godz. 12:00 do 25.09 godz. 20:45
 • Każdemu Graczowi przysługuje 1 bonus i 1 freebet
 • Uwaga: Freebet 25 zł jest jednym z czterech nagród, które będzie można zebrać w akcji „Odbierz Starter Pack na mundial”. Śledź uważnie nasze promocje.

REGULAMIN PROMOCJI

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!