Pobierz aplikację betfan na telefon
Walia- Dania. Zaczynamy 1/8 finału Euro 2020. Oferta specjalna

W sobotę 26 czerwca o godzinie 18:00 rozpocznie się faza 1/8 finału Euro 2020. W tym pierwszym meczu zmierzy się ze sobą Walia i Dania.

Euro 2020: Pierwszy mecz 1/8 finału

Walijczycy z grupy A wyszli z drugiego miejsca zdobywając 4 punkty, tyle samo co Szwajcaria. Po remisie ze Szwajcarami o wyższym miejscu w grupie Walii zadecydował lepszy bilans bramkowy. Duńczycy ze swojej grupy także wyszli z drugiego miejsca. Warto przypomnieć, że po dwóch pierwszych spotkaniach mieli 0 punktów. Ostatecznie w grupie B z trzema punktami skończyła zarówno Dania, Finlandia, jak i Rosja. W małej tabeli najlepsi pod względem bilansu bramkowego okazali się Duńczycy. Zwycięzcy spotkania Walia- Dania w 1/8 finału w ćwierćfinale trafią na wygranego meczu Holandia– Czechy.

Euro 2020: Walia- Dania 26.06.2021 (18:00) typy

Reprezentacja Danii grała w piłkę o wiele lepiej niż na to wskazuje ilość zdobytych punktów w grupie. Walia za to jest drużyną typowo turniejową. W swoim składzie oprócz Bale’a i Ramseya nie posiada wielkich gwiazd. Jednak tak jak i podczas Euro 2016 wyszli ze swojej grupy i nie można skazywać ich na porażkę. Według mnie najbezpieczniejszym typem na to spotkanie będzie, że obie drużyny strzelą bramkę po kursie 2.31 z oferty BETFAN. W połączeniu z podwójną szansą na Danie, daje nam to kurs 2.67.

BETFAN przygotował także ofertę specjalną na najbliższy mecz w postaci promocji MATCHDAY BOOST. Podwyższony został kurs na zwycięstwo Danii w regulaminowym czasie gry do 2.00. Maksymalna stawka za jaką można zagrać zakład wynosi 200zł.

Euro 2020: Walia- Dania. Jakie mają serie?

Walia:

  • W 6. na 7 ostatnich meczów z ich udziałem padało mniej niż 3 bramki.
  • W 4/5 ostatnich ich spotkaniach było mniej niż 5 kartek

Dania:

  • Duńczycy w żadnym meczu na tych Mistrzostwach Europy nie zdołali zachować czystego konta.
  • W ostatnich oścmiu spotkaniach, aż 6 razy strzelali pierwsi bramkę
  • W 9/10 ostatnich ich spotkaniach było mniej niż 5 kartek

W meczach bezpośrednich:

  • W 4/5 ostatnich bezpośrednich spotkaniach było mniej niż 5 kartek

Euro 2020: Walia- Dania. Przewidywane składy na 1/8 finału

Jak wszyscy wiemy, Christian Eriksen z związku z problemami z sercem, które spowodowały zatrzymanie akcji serca w pierwszym meczu nie zagra na tych mistrzostwach już do ich zakończenia. W reprezentacji Walii z powodu czerwonej kartki w ostatnim meczu nie zagra wypożyczany w ostatnich sezonach z Chelsea, obrońca Ethan Ampadu.

Walia: Ward – Roberts, Mepham, Rodon, Davies – James, Ramsey, Allen, Morrell, Bale – Moore
Dania: Schmeichel – Christensen, Kjaer, Vestergaard – Wass, Delaney, Hojbjerg, Maehle – Damsgaard, Braithwaite – Poulsen

Euro 2020 Walia- Dania: transmisja TV, online

Mecz Walia- Dania będzie można obejrzeć na kanale TVP 1 oraz TVP Sport. Niektórzy w swoim abonamencie mogą skorzystać ze specjalnie uruchomionego na ten turniej kanału TVP 4k. Transmisje meczu można obejrzeć także online na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP sport.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!