Pobierz aplikację betfan na telefon
Vive – Montpellier, zapowiedź i typ ćwierćfinału LM
Vive Kielce stają przed ogromną szansą znaleźć się w najlepszej czwórce europejskich drużyn klubowych. Mistrzowie Polski wygrali pierwszy mecz ćwierćfinałowy z Montpellier na wyjeździe 31:28 i mają szansę przed własną publicznością zapewnić sobie awans do Final Four. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Vive – Montpellier  (18.05. godz. 20:45) – zapowiedź

Vive jest niepokonane we własnej hali w tej edycji Ligi Mistrzów. Ekipa z Kielc wygrała wszystkie mecze grupowe, zostawiając w pokonanym polu m.in. PSG czy Barcelonę. Kielczanie jako jedyna drużyna z grupy B wygrała wszystkie pojedynki i zajęli pierwsze miejsce. Po pewnej wygranej w pierwszym meczu są zdecydowanym faworytem do awansu. Świetnie radzą sobie we własnej hali, a dodatkowo mają zapas trzech trafień nad francuskim zespołem. Podopieczni Tałanta Dujszabajewa są stawiani w gronie faworytów do wygrania całej Ligi Mistrzów. Mecze tych drużyn w poprzednich latach były bardzo wyrównane i często kończyły się wygranymi francuskiego zespołu, ale w tym sezonie Vive radzi sobie znakomicie.

Vive – Montpellier  (18.05. godz. 20:45) – typ


2.15

WYGRANA VIVE

POWYŻEJ 60.5

betfan

  Vive to zdecydowany faworyt w tym meczu i kurs na zwycięstwo polskiej ekipy jest niewielki, ale moim zdaniem ten mecz może być zacięty i oba zespoły nie będą szczędziły sił w ataku. Wydaje mi się, że Vive powinno wygrać kolejny mecz przed własną publicznością, jednak Francuzi nie złożą broni. Spodziewam się otwartego i emocjonującego pojedynku.

Vive – Montpellier  (18.05. godz. 20:45) – transmisja

Mecz Vive z Montpellier rozegrany zostanie w środę 18 maja, a start planowany jest na godzinę 20:45. Transmisja z tego spotkania dostępna będzie na kanale Eurosport 1.  
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!