Pobierz aplikację betfan na telefon
Villarreal – Hapoel: Typy, kursy, zapowiedź | 27.10 Liga Konferencji

W grupie C przed 5. i 6. kolejką spotkań, doszło do zmiany trenera w przewodzącym w grupie – Villarreal. Unai Emery zostawia „Żółtą łódź podwodną”, zamienia Hiszpanię na Anglię. Ciekawe jak zmiana trenera przełoży się na grę piłkarzy oraz czego możemy spodziewać się po następcy Emerego? Pierwsze odpowiedzi poznamy już jutro podczas meczu gospodarzy z Villarreal. Hapoel zremisował w 4. kolejce Ligi  Konferencji z Lechem Poznań i ma na swoim koncie 3 oczka, a gospodarze 12. Zapraszam na zapowiedz tego meczu! 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Konferencji: Villarreal – Hapoel (27.10, 18:45) – zapowiedź meczu

Gospodarze już z awansem w kieszeni przystąpią do tego pojedynku. Możemy spodziewać się sporych rotacji w składzie, ważniejszym wydaje się być mecz ligowy. W tej edycji Villarreal prezentuje się doskonale. Po 4 kolejkach 12 punktów oraz bilans 12:4, z czego 3 z 4 strzelił sam Lech Poznań. Piłkarze z Izraela mogą mieć nadzieje, że uda im się osiągnąć korzystny rezultat skoro potrafił zrobić to Lech, z którym Hapoel dwukrotnie zremisował. Co więcej, Hapoel zremisował oba mecze wyjazdowe w tej edycji. Nie strzelił, ani nie stracił w nich żadnego gola. Czyżby to był plan gości na fazę grupową? 3 punkty z delegacji po 3 meczach wyjazdowych? To się okaże. Na pewno na niekorzyść dla Villarreal działa ciągły szum po odejściu Emer’ego do Anglii. Oba zespoły stabilnie w swoich ligach przed tym spotkaniem, oba zespoły wygrały swoje mecze. Będą mogły, miejmy nadzieję pokazać dużo dobrego futbolu w czwartek. 

 

Liga Konferencji: Villarreal - Hapoel (27.10, 18:45) - typ

Ciężko tu pokusić się o typ, skoro może być spora rotacja w drużynie gospodarzy. Dlatego stawiam, że to całe zamieszanie z odejściem Unaia Emer'ego przyniesie nam w tym meczu bramkę dla obu zespołów. 

1.91

OBIE STRZELĄ

betfan

Liga Konferencji: Villarreal - Hapoel (27.10, 18:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz Ligi Konferencji w ramach 5. kolejki pomiędzy Villarreal, a Hapoelem odbędzie się 27 października o 18:45 na Estadi Ciutat de València w Walencji. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!