Verona – Monza: Typy, kursy, zapowiedź 12.03 | Serie A

Bartłomiej Cichecki

11 marca 2023

Verona - Monza: Typy, kursy, zapowiedź 12.03 | Serie A

Monza już na wiosnę pokazała pazury i urwała kilku większym od siebie zespołom punkty. Tego samego będzie próbować dokonać na stadionie w Veronie. Hellas jest w tym sezonie drużyną z dołu tabeli i w zasadzie walczy tylko o spokojne utrzymanie się w lidze. Jednak do miejsca bezpiecznego brakuje 6 punktów. Czy po tym meczu zostaną tylko 3? Zapraszam na typy oraz zapowiedz do meczu Verona – Monza. 

Verona – Monza – zapowiedź meczu

Gdy po raz ostatni piłkarze Verony mierzyli się z Monza w listopadzie 2022 roku wtedy lepsi okazali się piłkarze gospodarzy wygrywając (2:0). Goście kończyli wtedy mecz w 10.


Monza jest beniaminkiem, ale to ona jest 14 punktów nad Verona w tabeli i ze spokojem wyczekuje pierwszego gwizdka sędziego przed mecze na stadionie, na którym nigdy nie wygrała.

Aż 3 zawodników gości jest najlepszym strzelcem tego zespołu. Po 4 trafienia mają Ciurria, Augusto, Caprari. 

 

Verona - Monza - typy

To nie są zespoły, które słyną ze szczelnej defensywy. Monza nie raz udowodniła, że potrafi strzelać gole wielkim zespołom. Uważam, że padnie dziś kilka bramek, bo stawką jest spokój w tabeli. 

2.22

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Verona - Monza - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Verona kontra Monza w ramach 26. kolejki Serie A, odbędzie się 12. marca na Stadionie Stadio Marc'Antonio Bentegodi w Veronie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na kanale Eleven Sports 1.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy