Pobierz aplikację betfan na telefon
van Barneveld – Radosław Szagański: Typy, kursy, zapowiedź 22.12 | PDC MŚ 2024
Po wygranej w pierwszej rundzie Radosław Szagański przystąpi w piątek do kolejnego spotkania podczas PDC Mistrzostwa Świata w darcie 2024. Jego rywalem będzie Raymond van Barneveld. Niestety po słabym występie z Kantele Polak nie będzie kandydatem do wygrania tego meczu, ale być może tutaj złapie większy luz i zacznie grać na swoim poziomie sprawiając niespodziankę i ogrywając Holendra? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na van Barneveld – Radosław Szagański.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz van Barneveld – Radosław Szagański?
  2. Zapowiedź spotkania van Barneveld – Radosław Szagański
  3. Jakie są kursy na van Barneveld – Radosław Szagański?
  4. Gdzie obejrzeć mecz van Barneveld – Radosław Szagański?
Sprawdź również specjalną promocję BETFAN:PDC Mistrzostwa Świata dart 2024: Typy, kursy, zapowiedź, transmisja

CODZIENNE FREEBETY ZA DARTS!

Trwają PDC Mistrzostwa Świata. Jest to doskonała okazja do zgarniania codziennych freebetów za stawianie kuponów na darts. Graj PDC Mistrzostwa Świata i odbieraj freebet 10 zł! Mało tego! Rozdajemy jeszcze freebety zależne od wydarzeń. Płacimy:
Freebet 50 zł za skończenie lega w 9 lotkach
Freebet 30 zł za checkout 170
Freebet 10 zł za wygraną Polaka

van Barneveld – Radosław Szagański typy bukmacherskie

1.92

WYGRANA BARNEVELDE

Z HANDICAPEM -1.5 SETA

betfan
Analizę rozpoczniemy od spotkania Szagańskiego z Kantele. Poziom tamtego spotkania był naprawdę bardzo niski. Ani Szagański, ani Kantele nie potrafili rzucać potrójnych, a dodatkowo ich rzutki często wypadały nawet poza sektory. Szagański natomiast nadrabiał nieco na podwójnych. Pierwsze 3 sety były słabe, a nawet bardzo słabe w wykonaniu Polaka. Jeżeli tutaj Szagański znów zagra na takim samym poziomie to niestety spodziewam się, że przegra to spotkanie gładko 3:0. Liczę jednak, że Szagański pokaże w tym spotkaniu swoje oblicze z dwóch ostatnich setów z meczu z Kantele. To pozwoliłoby mu na rywalizację z van Barneveldem, jednak nie daję mu tu szans na wygraną po tym co widziałem w pierwszej rundzie i muszę wybrać moim zdaniem dość pewny typ na wygraną van Barnevelde z handicapem -1.5 seta.

van Barneveld – Radosław Szagański kursy bukmacherskie

  • Wygrana van Barnevelda – 1.44
  • Wygrana Radosława Szagańskiego – 2.65
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie van Barneveld – Radosław Szagański wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Holender Raymond van Barneveld (kurs 1.44). Mniejsze szanse natomiast ma natomiast Polak – Radosław Szagański, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 2.65.

van Barneveld – Radosław Szagański GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowe spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy van Barneveldem, a Radosławem Szagańskim w ramach 2 rundy, odbędzie się 22 grudnia o 22:10. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu van Barneveld – Radosław Szagański przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.
  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!