Pobierz aplikację betfan na telefon
Vallecano – Espanyol: typy, kursy, zapowiedź 21.05 | La Liga

La Liga ma dla nas jeszcze cztery kolejki, które rozwieją wszelkie wątpliwości, jeśli chodzi  o układ tabeli, bowiem obecnie znamy tylko jednego spadkowicza i mistrza. Vallecano, w jednym z czterech starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Espanyolem. Goście są w trakcie walki o utrzymanie, która nie idzie im ostatnio najlepiej. Dziś potrzebują zdobyć chociażby punkt, by nie pozwolić reszcie drużyn na odskok. Czy im się to uda? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Vallecano – Espanyol.

Vallecano – Espanyol: Zapowiedź meczu

Vallecano przez cały sezon spisywało się ponad ich możliwości, choć nie dopięli swego i nie udało im się przebić do strefy pucharowej. Teraz będą spokojnie dogrywać sezon, bo raczej nie grozi im już spadek w przypadku nawet czterech porażek. Większa misja stoi przed gośćmi, którzy zajmują miejsce w strefie spadkowej i nie mają aktualnie zbyt dobrej formy. Mimo to przegrywali ostatnio z Sevillą i Barceloną, gdzie strzelali po dwa gole. Jeśli tylko poprawią swoją grę w obronie, spokojnie będą mogli liczyć tutaj na punkty.

 

Vallecano - Espanyol: Typy, kursy

W tym meczu większy nacisk z pewnością będzie po stronie gości, którzy muszą walczyć o każdy punkt, by spróbować się utrzymać. Widać po Vallecano, że są już zmęczeni sezonem, a ich wyniki są w kratkę. Moim zdaniem to Espanyol będzie stać w tym meczu chociażby na gola.

1.40

ESPANYOL STRZELI

betfan

Vallecano - Espanyol: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Vallecano a Espanyol, w ramach 35. kolejki La Liga, odbędzie się 21 maja o 14:00 na Campo de Futbol de Vallecas w Madrycie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale CANAL+ Sport 2 z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!