Valladolid – Espanyol: typy, kursy, zapowiedź 05.03 | La Liga

Bartłomiej Cichecki

05 marca 2023

Valladolid - Espanyol: typy, kursy, zapowiedź 05.03 | La Liga

La Liga nie zwalnia tempa i w niedzielne po południe serwuje starcie Valladolid – Espanyol. Dwa zespoły, które są na zgoła odmiennych azymutach formy. Goście są uskrzydleni ostatnimi wynikami i z pewnością będą chcieli przełożyć to podczas spotkania z Valladolid, z którym ni wygrali tu od 2010 roku. Czy będziemy świadkami przełamania?  Zapraszam na zapowiedz meczu Valladolid – Espanyol!

Valladolid – Espanyol – zapowiedź

Gospodarze po bardzo słabym początku wiosny wygrali dwa spotkania i znów wpadli w ciąg porażek. Ostatnie dwa mecze to porażki z Betisem oraz Celta.

Espanyol natomiast jest na małej fali wznoszącej. Wygrali swoje dwa ostatnie mecze. Umiarkowany optymizm płynie z obozu gości, bowiem wiedzą, że nie wygrali w Valladolid od 2010 roku.

Wygrana da gospodarzom szansę na zrównanie się punktami z Espanyolem i zostanie sąsiadami w tabeli. Uciekną równocześnie ze strefy spadkowej.

 

Valladolid - Espanyol - Typy bukmacherskie, kursy

3.10

ESPANYOL WYGRA

betfan

 

Postawię w tym meczu na wygraną gości. Są w lepszej formie niż gospodarze, a to pozwolić im może na pierwsze zwycięstwo na tym stadionie od ponad 13 lat. 

Valladolid - Espanyol - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Mecz Valladolid kontra Espanyol w ramach 24. kolejki La Liga, zostanie rozegrany na Estadio José Zorrilla. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Eleven SPORTS. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Polsat Box.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy