Pobierz aplikację betfan na telefon
Utah Jazz – Memphis Grizzlies: Typy NBA, zapowiedź
Jak co noc przed nami kolejne spotkania najlepszej ligi koszykarskiej na świecie, czyli NBA. Przed nami 7 spotkań w nocy, a w jednym z nich Utah Jazz podejmie w swojej hali Memphis Grizzlies. Jest to najciekawiej zapowiadający się mecz tej nocy. Zapraszam na zapowiedź i typy Utah Jazz – Memphis Grizzlies.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

NBA: Utah Jazz – Memphis Grizzlies – zapowiedź meczu

Nie tylko my uważamy, że jest najciekawiej zapowiadający się pojedynek dzisiejszej nocy. Wiele zespołów gra ze słabszymi rywalami albo mamy do czynienia z drużynami, które są na podobnym poziomie, ale jednak ze średniej półki. Tutaj bez wątpienia zarówno Utah Jazz, jak i Memphis Grizzlies będą walczyć o najwyższe miejsca w tej samej konferencji, a do tego postarają się o bezpośredni awans do fazy play-off.

NBA: Utah Jazz - Memphis Grizzlies - typy na mecz

Co powoduje wzrastające napięcie przed tym meczem to na pewno ich ostatnie spotkanie, które zakończyło się wygraną gospodarzy tylko jednym punktem, gdzie losy meczu ważyły się do ostatniej sekundy. Grizzlies muszą sobie radzić bez Ja Moranta, co bez wątpienia jest ogromnym osłabieniem. Memphis są jednak uważani za dużych faworytów, więc warto wykorzystać handicap na Jazz, bo mecz powinien wyglądać podobnie jak ten sprzed kilku dni.

1.85

UTAH JAZZ

HANDICAP +4,5

betfan


 

NBA: Utah Jazz - Memphis Grizzlies - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Utah Jazz, a Memphis Grizzlies odbędzie się w nocy z poniedziałku na wtorek 1 listopada godzinie 02:00. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie internetowej League Pass, który dostępny jest na oficjalnej stronie NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!