Pobierz aplikację betfan na telefon
USA – Salwador: typy, kursy, zapowiedź | 28.03 Liga Narodów
Podczas gdy u nas trwają eliminacje do Mistrzostw Europy, za oceanem rozgrywana jest Liga Narodów CONCACAF. USA w ramach czwartej kolejki grupy D, podejmie na swoim terenie zespół z Salwador. To starcie zadecyduje o awansie jednej z drużyn do fazy play-off. W lepszej sytuacji są gospodarze, bowiem im wystarczy tylko remis. Czy rywale będą w stanie zaskoczyć i powalczyć o komplet? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu USA – Salwador.

USA – Salwador: Zapowiedź meczu

Liga Narodów CONCACAF dzieli się na cztery grupy, które są obsadzone zaledwie trzema drużynami. W grupie D poza bohaterami dzisiejszego starcia jest jeszcze Grenada mająca po czterech starciach zaledwie jeden punkt. Ten punkt stracony przez Salwador ma ogromny wpływ na ostatni mecz z USA, bowiem teraz muszą zgarnąć komplet punktów, by móc wziąć udział w fazie play-off. Goście nie mają za sobą dobrego okresu, a brak wygranej od pięciu spotkań nie napawa optymizmem. Pierwsze starcie między tymi ekipami zakończyło się remisem, które wydarli w 92 minucie zawodnicy gospodarzy.

USA - Salwador: - Typ na mecz

USA w pierwszym starciu mocno przeważało, ale mimo tego nie potrafili wrócić z kompletem punktów. Teraz przed nimi o wiele prostsze zadanie, bowiem grają na swoim terenie. Co więcej kilka dni temu pokonali Grenadę aż 7:1, pokazując ogromną siłę w ofensywie. Salwador to jednak mocniejsza drużyna i choć nie będzie to dla gospodarzy tak łatwe starcie, to myślę że spokojnie podołają zadaniu. Stawiam wgraną USA z handicapem -1,5.

1.48

USA WYGRA

Z HANDICAPEM 0:1

betfan

USA - Salwador: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Wtorkowy mecz pomiędzy USA a Salwadorem, w ramach Ligi Narodów CONCACAF, odbędzie się 28 marca o 01:30 na Exploria Stadium w Orlando. Mecz nie będzie emitowany przez żadną  stację z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!