USA – Polska: Typy, kursy, zakłady | 22.05 Liga Narodów

Wojciech Sikora

22 maja 2024

Jesteśmy po pierwszym etapie siatkarskiej Ligi Narodów kobiet, pora więc na pierwsze spotkania mężczyzn. Polska zacznie od bardzo wymagającego spotkania, które odbędą przeciwko USA. Nasza kadra wygrywała turniej przed rokiem i w tej edycji ponownie są jednym z faworytów do zwycięstwa. Czy uda im się zacząć tę rywalizację od pewnego zwycięstwa? Czy Amerykanie będą w stanie się postawić? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz USA – Polska.  Z artykułu dowiesz się:

Polska
  • Jakie są typy bukmacherskie na mecz USA – Polska?
  • Zapowiedź meczu USA – Polska.
  • Jakie są kursy na mecz USA – Polska?
  • Gdzie obejrzeć mecz USA – Polska?

USA – Polska: Typy bukmacherskie

Rywalizacja w ubiegłej edycji Ligi Narodów okazała się dal Polaków wielkim sukcesem. Od początku pokazywali się ze świetnej strony, co przełożyli także na walkę w play off. Tam kolejno pokonali Brazylię, Japonię, a w finale USA. Teraz czeka ich obrona tytułu. Przed rozpoczęciem imprezy rozegrali dwa mecze towarzyskie, gdzie najpierw przegrali z Niemcami 1:3, a kolejno wygrali z Ukrainą 4:0.

1.66

POWYŻEJ 44.5 PUNKTÓW

W 1. SECIE

betfan

 

W dotychczasowych rywalizacjach obu reprezentacji bardzo rzadko zdarzało się, że kończyły się one w trzech setach. Ostatnim razem mierzyli się w finale ubiegłej edycji, gdzie USA nie była w stanie utrzymać tempa gry i przegrali 1:3, oddając dwa ostatnie sety do 18. Tym razem również spodziewam się nieco bardziej wyrównanego pojedynku, choć kadra USA jest minimalnie osłabiona, poprzez brak kluczowych zawodników. Mimo wszystko spodziewam się wyrównanej gry, przede wszystkim w 1. secie i typuję co najmniej 45 punktów w pierwszym secie.

 

USA - Polska: kursy bukmacherskie

  • Wygrana USA - 4.80
  • Wygrana Polski - 1.16
  • Powyżej 3.5 seta - 1.75

W tej rywalizacji znacznie większe szanse eksperci dają reprezentacji Polski, wystawiając kurs na ich zwycięstwo 1.16. Tak też USA będzie tutaj underdogiem, co przekłada się na przelicznik wynoszący 4.80. Jeśli mecz potrwa co najmniej cztery sety, to gracz może liczyć na mnożnik 1.75.

Siatkarska Liga Narodów: Kadra

Kadra Polski na fazę grupową, rozgrywaną w Antalyi, którą powołał trener Nikola Grbic:

- libero: Kamil Szymura, Jakub Hawryluk
- rozgrywający: Marcin Komenda, Grzegorz Łomacz
- środkowi:Jakub Kochanowski, Mateusz Poręba, Szymon Jakubiszak, Sebastian Adamczyk
- atakujący:Bartłomiej Bołądź, Karol Butryn
- przyjmujący:Kamil Semeniuk, Aleksander Śliwka, Bartosz Bednorz, Artur Szalpuk

USA - Polska: transmisja, gdzie oglądać? 

Środowy mecz pomiędzy USA a Polską, w ramach fazy grupowej Ligi Narodów, odbędzie się 22 maja o 19:00 na hali w Antalyi. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat Sport 1. Mecz dostępny będzie również w aplikacji Polsat Box GO oraz sport.tvp.pl. Relacja na sport.betfan.pl.

 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy