Pobierz aplikację betfan na telefon
US Open 2021: Z kim zagrają Polacy w 1. rundzie?

Już w poniedziałek 30 sierpnia startuje ostatni w tym roku turniej wielkoszlemowy US Open 2021. W 1. rundzie w grze pojedynczej zobaczymy w akcji czwórkę Polaków. 

US Open 2021: Spacerek Igi Świątek na początek?

Nasza najlepsza Polska tenisistka na losowanie z pewnością nie może narzekać. Igę na początek czeka mecz z kwalifikantką Jamie Loeb, która jest obecnie sklasyfikowana dopiero na 194. miejscu w rankingu WTA. Przeciwniczki na pewno nie można lekceważyć, ponieważ przejście przez 3 etapy eliminacji wymaga zaprezentowania bardzo solidnego tenisa. Mimo to, Polka wydaje się być na tym etapie o wiele lepszą i już bardziej doświadczoną zawodniczką w turniejach o takiej randze. Liczymy na szybki awans Świątek do kolejnej rundy.

Iga Świątek – Jamie Loeb —> OBSTAW MECZ W BETFAN

US Open 2021: Ciężkie losowanie Magdy Linette

Ponownie możemy mówić o pechu poznanianki w losowaniu. Rywalką Magdy Linette w pierwszej rundzie będzie Cori Gauff, czyli obecnie najwyżej notowana nastolatka w rankingu WTA. Rozstawiona z numerem 21 Gauff będzie z pewnością bardzo trudną przeszkodą dla Magdy, jednak mam nadzieję, że po ostatnich, dobrych występach, poznanianka będzie w stanie nawiązać walkę z Amerykanką. Jeżeli Linette zaprezentuje swój najlepszy tenis, a Gauff będzie miewała słabsze momenty, to awans do kolejnej rundy będzie bardzo możliwy.

Magda Linette – Cori Gauff —> OBSTAW MECZ W BETFAN 

US Open 2021: Hurkacz zdecydowanym faworytem w pierwszej rundzie

Hubert Hurkacz znakomicie czuje się na turniejach w Stanach Zjednoczonych. W tym sezonie w USA Hubi na 12 spotkań przegrał zaledwie jedno. Rywalem Polaka w 1. rundzie będzie Egor Gierasimow. Polak w tym starciu będzie zdecydowanym faworytem i przy obecnej dyspozycji Hurkacza myślę, że nie ma szans, aby poniósł porażkę w tym meczu. Znacznie trudniejsze zadanie będzie czekało w kolejnych rundach, gdzie na wrocławianina może czekać chociażby Marton Fucsovics.

Hubert Hurkacz – Egor Gierasimow —> OBSTAW MECZ W BETFAN 

US Open 2021: Trudne zadanie Kamila Majchrzaka

Kamil Majchrzak bardzo dobrze zaprezentował się w kwalifikacjach, wygrywając 3 mecze z rzędu bez większych problemów. Dzięki temu Polak jako czwarty singlista z naszego kraju zagra w US Open 2021. Kamila czeka ciężkie zadanie już w 1. rundzie. Losowanie nie jest tragicznie, ale z pewnością można było również trafić o wiele lepiej. Rywalem Majchrzaka będzie Emil Ruusuvuori. Fin w turnieju poprzedzającym US Open dotarł do półfinału w Winston-Salem. Polak nie będzie faworytem i raczej każdy wygrany set należy traktować w ramach pozytywnego zaskoczenia.

Kamil Majchrzak – Emil Ruusuvuori —> OBSTAW MECZ W BETFAN 

US Open 2021 będzie 141. edycją tenisowego US Open oraz czwartym i ostatnim turniejem wielkoszlemowym roku. Turniej odbędzie się na odkrytych kortach twardych w USTA Billie Jean King National Tennis Centre w Nowym Jorku. Pula nagród w tym roku wynosi 57 500 000 dolarów, a zwycięzcy w grach singlowych pań i panów zgarną po 2 500 000 dolarów.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!