Pobierz aplikację betfan na telefon
US Open 2021: Do gry wkraczają nasi debliści

US Open 2021 to nie tylko zawody w grze pojedynczej, choć te są zdecydowanie najbardziej popularne. W środę i czwartek zostanie rozegrana pierwsza runda w grze podwójnej

US Open 2021: Hubert Hurkacz i Szymon Walków połączyli siły

Miałem okazję obserwować na Challengerze w Poznaniu przed laty poczynania Huberta Hurkacza i Szymona Walkówa razem w deblu. Pierwszy z nich zaszedł w tenisowej hierarchii zdecydowanie wyżej, jednak Walków również odnosi pomniejsze sukcesy, jednak tylko w grze podwójnej. No cóż, można powiedzieć, że chłopacy nie mieli szczęścia w losowaniu. Duet Hurkacz/Walków już w pierwszej rundzie zagra z bardzo doświadczoną parą Cabal/Farah, którzy regularnie meldują się przynajmniej w ćwierćfinałach wielkich imprez.

Bukmacherzy nie dają Polakom w tym starciu większych szans i nie ma czemu się dziwić. Ja jednak liczę, na pozytywny występ naszych tenisistów, mało niewymuszonych błędów i stabilny serwis. Dla Huberta może to być dobre przetarcie przed jutrzejszym meczem drugiej rundy singla.

Hubert Hurkacz/Szymon Walków – Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah —> OBSTAW W BETFAN 

US Open 2021: Kubot i Melo faworytami w pierwszej rundzie

W zupełnie innej sytuacji niż Hurkacz i Walków jest Łukasz Kubot, który w parze z Marcelo Melo będą faworytami w starciu z Amerykańską parą Evan King i Hunter Reese. Polak z Brazylijczykiem po krótkiej przerwie zdecydowali, że ponownie połącza siły i będą grać razem w turniejach wielkoszlemowych i nie tylko. Łukasz Kubot i Marcelo Melo są zdecydowanymi faworytami w meczu pierwszej rundy. Są już bardzo doświadczonym i zgranym duetem, dlatego nie powinni mieć problemów, żeby poradzić sobie z rywalami.

Łukasz Kubot/Marcelo Melo – Evan King/Hunter Reese —> OBSTAW W BETFAN 

US Open 2021: Linette i Pera zagrają z mistrzyniami olimpijskimi

Magda Linette jest chyba najbardziej pechową zawodniczką w ostatnim czasie, jeśli chodzi o losowania w pierwszych rundach. Po raz kolejny szczęście nie sprzyja Polce i w parze z Bernardą Perą zagrają z mistrzyniami olimpijskimi w grze podwójnej z Tokio, czyli Barborą Krejcikovą i Kateriną Siniakovą. Piekielne trudne zadanie czeka duet polsko-amerykański. Czeszki są w znakomitej formie i na pewno podczas tegorocznego US Open będą chciały walczyć o jak najwyższe cele. Ostatni raz oba duety spotkały się ze sobą podczas French Open 2021. Czeszki rozgromiły wówczas Linette i Perę, oddając im zaledwie 3 gemy. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie inaczej, chociaż niczego nie należy oczekiwać.

Magda Linette/Bernarda Pera – Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova —> OBSTAW W BETFAN 

US Open 2021 będzie 141. edycją tenisowego US Open oraz czwartym i ostatnim turniejem wielkoszlemowym roku. Turniej odbędzie się na odkrytych kortach twardych w USTA Billie Jean King National Tennis Centre w Nowym Jorku. Pula nagród w tym roku wynosi 57 500 000 dolarów, a zwycięzcy w grach singlowych pań i panów zgarną po 2 500 000 dolarów.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!