Pobierz aplikację betfan na telefon
Urugwaj – Iran: typy, kursy, zapowiedź (23.09)
Urugwaj sprawdzi swoją formę przed mundialem w starciu z Iranem. Dzięki dobrej końcówce eliminacji udało im się zapewnić miejsce, które zagwarantowało udział w mistrzostwach świata. Iran zajął pierwsze miejsce w eliminacjach w grupie A strefy azjatyckiej, więc zapowiada się ciekawe starcie. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Urugwaj – Iran.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Urugwaj – Iran (23.09. godz. 18:00) – zapowiedź

Urugwaj w 2022 roku imponuje formą i notuje passę meczów bez porażki. Wygrali cztery mecze w ramach eliminacji do mistrzostw w Katarze. Pokonali Chile, Peru, Wenezuelę i Paragwaj, tracąc tylko jednego gola. Podczas czerwcowej przerwy rozegrali trzy mecze sparingowe. Były to zespoły z Ameryki Północnej. Pokonali 3:0 Meksyk i 5:0 Panamę oraz zremisowali 0:0 z USA. Patrząc na ogólny bilans Urugwaju w 2022, to mają sześć zwycięstw i remis. Łącznie trafili do siatki rywala 16 razy, a tylko raz ich bramkarz wyciągał piłkę z siatki i to przy prowadzeniu 4:0 z Wenezuelą.
Iran był najlepszą drużyną w grupie A eliminacji w strefie azjatyckiej. Wygrali 8 z 10 spotkań, tracąc w nich zaledwie jednego gola. Gorzej radzili sobie w bezpośrednich starciach z Koreą Południową. U siebie zremisowali 1:1, a na wyjeździe przegrali 0:2. Rozegrali w czerwcu tylko jeden mecz towarzyski, który zakończył się porażką 1:2 z Algierią.

Urugwaj – Iran (23.09. godz. 18:00) – typ

1.92

URUGWAJ WYGRA

betfan

Urugwaj w tym roku imponuje formą i myślę, że powinien poważnie podejść do towarzyskiego starcia z Iranem. Będzie to jeden z ostatnich sprawdzianów przed zbliżającym się mundialem.

Urugwaj – Iran (23.09. godz. 18:00) – transmisja

Mecz pomiędzy Urugwajem a Iranem zostanie rozegrany na neutralnym terenie w austriackim mieście Sankt Pölten. Żadna polska telewizja nie przeprowadzi transmisji z tego pojedynku. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!