Pobierz aplikację betfan na telefon
Upoluj BOOSTA- Promocja BETFAN

Szał grudniowych promocji w BETFAN nadal trwa. Z początkiem kolejnego tygodnia polski, legalny bukmacher ponownie przygotował dla Was coś specjalnego. Promocja „UPOLUJ BOOSTA” jest już dostępna dla każdego gracza. Poczuj się, jak Wiedźmin.

Grudniowe promocje w BETFAN

BETFAN w grudniu przygotował naprawdę szereg atrakcji dla swoich graczy. Za nami już „Rozbij bank Profesorze” oraz „Poczuj się jak VIP”. Teraz czas na „Upoluj BOOSTA”. W najbliższym tygodniu czekają nas zaległe mecze Ekstraklasy oraz jej ostatnia kolejka w tym roku. Praktycznie od poniedziałku do niedzieli, codziennie będą się odbywać mecze najlepszych piłkarskich lig europejskich w tym: Premier League, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, La Liga, czy też oczywiście wspomniana wcześniej nasza Ekstraklasa. Meczów do typowania na pewno będzie dużo i jest z czego wybierać, tworząc swój wymarzony kupon. Tym bardziej, że promocja polega na złapaniu podwyższonych kursów.

BETFAN – „UPOLUJ BOOSTA”

Teraz kilka słów o nowej promocji BETFAN, która potrwa cały tydzień. Polski, legalny bukmacher w wybranych godzinach każdego dnia będzie zamieszczał podwyższone kursy na wybrane zdarzenia ze swojej oferty. Co należy zrobić, aby móc skorzystać z podwyższonego kursu? Wystarczy, że w godzinach 12:00, 16:00 oraz 21:00 poszukasz i znajdziesz na naszej stronie zdarzenie z podwyższonym kursem i je zagrasz. Jednak należy się śpieszyć, dany kurs będą mogły zagrać maksymalnie 300 osoby. Jedyny wymóg jest taki, że taki kurs musi być dodany do kuponu AKO, na którym znajdują się już 2 zdarzenia o minimalnym kursie 1.40 każdego z nich. Zdarzenia zaliczające się do promocji będą zamieszczane także na naszych Social Mediach- Facebook’u, Twitterze i Instagramie.

Bądź, jak Geraly z Rivii i UPOLUJ BOOSTA W BETFAN

Zasady UPOLUJ BOOSTA  w skrócie

  • Szukaj podwyższonych kursów o 12:00, 16:00 i 21:00 każdego dnia na betfan.pl.
  • Dodaj go do kuponu z dwoma zdarzeniami (kurs 1.40 minimum każde)
  • Każdy podwyższony kurs ma swój limit 300 zagrań- spiesz się! (oferta zwiększona do 400!)

betfan-upoluj-boosta-wiedzmin

Najbliższy tydzień to także ostatnia okazja, aby zapisać się do naszej ostatniej promocji, podążaj za zielonym kursem, która rozpocznie się 20 października. Warto także nie wyłączać swoich telefonów przypisanych do profili, ponieważ może Was zaskoczyć Mariusz Pudzianowski, który będzie dzwonił do graczy BETFAN.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!