Union Berlin – Werder Brema: typy, kursy, zapowiedź | 27.05 Bundesliga

Wojciech Sikora

26 maja 2023

Union Berlin
Finałowa kolejka w Bnndeslidze, więc już dziś poznamy wszystkich spadkowiczów, ale i drużyny które będą reprezentować Niemcy na arenie międzynarodowej. Union Berlin ma przed sobą bardzo ciężkie zadanie, bowiem muszą zwyciężyć, by nie patrzeć się za siebie i zatrzymać miejsce w Lidze Mistrzów. Ich rywal – Werder Brema, nie zapowiada się jako rywal wymagający, tym bardziej że nic nie muszą. Czy jednak przejdą obok meczu obojętnie? Zapraszam na zapowiedź meczu Union Berlin – Werder Brema.

Union Berlin – Werder Brema: zapowiedź meczu

Swoją ostatnią porażką Union Berlin skomplikował swoją sytuację w walce o Ligę Mistrzów. Wciąż zajmują czwarte miejsce, dzięki lepszemu bilansowi od Freiburgu, ale poza tym wciąż muszą walczyć o komplet punktów, by nie oglądać się za siebie. W ostatniej kolejce sezonu zmierzą się z Werderem Bremą, które ten sezon ma bardzo ciężki, ale już na pewno wiedzą, że w kolejnym zostaną w najwyższej klasie rozgrywkowej Niemiec. Za sobą mają cztery mecze bez zwycięstwa, co bez wątpienia stawia rywali w ramach faworytów.

Union Berlin - Werder Brema: typy, kursy

W ostatnim meczu Union Berlin naciął się na zirytowany klub Hoffenheim, który ma na celu utrzymanie. Wtedy mimo dwóch goli nie potrafili wygrać. Dziś nie ma miejsca na potknięcie, bo przy ewentualnej porażce i chociażby remisie Freiburga wypadają z Ligi Mistrzów. Typuję więc tutaj wygraną gospodarzy.

1.44

UNION BERLIN WYGRA

betfan

Union Berlin - Werder Brema: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach finałowej 34. kolejki, pomiędzy Unionem Berlin a Werderem Brema, odbędzie się 27 maja o 15:30 na Stadion An der Alten Forsterei w Berlinie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy