Pobierz aplikację betfan na telefon
Union Berlin – Hoffenheim: Typy, kursy, zapowiedź | 21.01 Bundesliga

Ponad dwa miesiące fani Bundesligii musieli czekać za wznowieniem ligi. W ten weekend wracamy do rozgrywek, a w jednym z sześciu spotkań tego dnia Union Berlin zmierzy się na swoim boisku z Hoffenheim. Gospodarze do niedawna walczyli jeszcze o najwyższe cele w lidze lecz ostatnim czasem ich forma w lidze podupadła. Czy po serii zwycięstw w meczach towarzyskich, wrócą na właściwe tory? Zapraszam na zapowiedź meczu Union Berlin – Hoffenheim.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: Union Berlin – Hoffenheim (21.01, 15:30) – zapowiedź meczu

Trzy ostatnie kolejki, tuż przed przerwą, Union Berlin nie mógł zaliczyć do udanych. Zaledwie jeden punkt uzyskany w tych meczach, sprawił, że automatycznie wybili się z rywalizacji o mistrzostwo. Niemniej, jednak przed powrotem Bundesligi rozegrali sześć spotkań towarzyskich, które wygrali. Być może jest to pewna oznaka, że wracają do formy. W lidze przyjdzie im się zmierzyć z Hoffenheim, które formę przed przerwą miało jeszcze gorszą, bo nie wygrali żadnego z pięciu ostatnich spotkań. W meczach towarzyskich grali w kratkę, choć z sześciu sparingów, wygrali aż cztery.

Bundesliga: Union Berlin - Hoffenheim (21.01, 15:30) - typ

Faworytem tego starcia, choć minimalnym, jest gospodarz. Mimo to po tak długiej przerwie, przed którą obie drużyny borykały się z problemami, raczej nie szukałbym tutaj typu na zwycięzcę. Obie drużyny często miewają mecze z niewielką ilościś goli, dlatego też postawię poniżej 2,5 gola.

1.84

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Bundesliga: Union Berlin - Hoffenheim (21.01, 15:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 16. kolejki pomiędzy Union Berlin, a Hoffenheim odbędzie się 21 stycznia o 15:30 na Stadion An der Alten Försterei w Berlinie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!