Pobierz aplikację betfan na telefon
Ukraina – Polska: Typy, kurs, zapowiedź | EuroBasket
Już 11 września polska reprezentacja w koszykówkę zagra mecz o ćwierćfinał w ramach rozgrywek Eurobasketu. Ich przeciwnikiem będzie Ukraina, która pokazała już na tych mistrzostwach, że może zaskoczyć i trzeba się ich obawiać Nasza reprezentacja awansowała z trzeciej pozycji w fazie grupowej, teraz czas na fazę play-off. Zapraszam na zapowiedź spotkania Ukraina – Polska.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Eurobasket: Ukraina – Polska (11.09, 12:00)- Zapowiedź meczu

Polacy we wtorek dość niespodziewanie męczyli się z Holandią. Holendrzy wygrywali z naszą reprezentacją większość meczu i tylko świetnie rozegrana czwarta kwarta zapewniła nam wygraną. To zwycięstwo było na tyle ważne, iż dzięki niemu zapewniliśmy awans do fazy pucharowej. Stąd też mecz z Serbami mogliśmy zagrać ze spokojem, choć walczyliśmy o pierwsze miejsce w grupie. Na pewno trzeba tamte spotkanie szybko wymazać z pamięci, bo przegraliśmy 69:96. Teraz przyszedł czas na rozegranie 1/8, a spotykamy się tam z Ukrainą, która zaskakująco wygrała z Włochami, czy walczyła jak równy z równym przeciwko Chorwacji. W ćwierćfinale czeka już na zwycięzcę tej pary Słowenia, czyli jeden z faworytów do wygrania całego turnieju.

Eurobasket: Ukraina - Polska (11.09, 12:00) - typy, typowanie

Ukraina zmierzyła się z Polakami ostatni raz 13 sierpnia tego roku. Wtedy mimo, że byli underdogiem wygrali aż 88:60. Po tym spotkaniu i całkiem niezłej postawie w fazie grupowej, nasi sąsiedzi są w tym spotkaniu faworytem. Nasza reprezentacja ma za sobą lepsze i gorsze mecze w fazie grupowej. Moim zdaniem spotkanie będzie dość wyrównane i raczej nie stawiałbym Polaków w roli przegranych. Mimo wszystko nie odważę się typować zwycięzcy. Uważam, że linie są dość zaniżone i wybieram w tym meczu powyżej 152.5 punktów.

1.52

POWYŻEJ

152,5 PUNKTÓW

betfan

Eurobasket: Ukraina - Polska (11.09, 12:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Eurobasketu pomiędzy Polską, a Ukrainą odbędzie się 11 września o 12:00 w Mercedes-Benz Arena w Berlinie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na TVP Sport z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej sport.tvp.pl.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!