Pobierz aplikację betfan na telefon
UFC Vegas 59: Z kim walczy Michał Oleksiejczuk?
Już z soboty na niedzielę 6 sierpnia godzinę po północy rozpocznie się gala UFC FN Vegas. Na gali w Las Vegas kartę wstępną zamknie walka z udziałem Polaka. Michał Oleksiejczyk zawalczy z Amerykaninem Samem Alveyem. Gala odbędzie się w ramach serii UFC Fight Night w Las Vegas. Zapraszamy na typ oraz zapowiedź walki Polaka.

UFC Vegas 59: Michał Oleksiejczuk vs Sam Alvey – zapowiedź walki

Przyznam, dziwne zestawienie zaserwowało nam UFC w ten weekend. Michał Oleksiejczuk co prawda w marcu tego roku przegrał swoją walkę po jednogłośnej decyzji sędziów z Dustinem Jacobym, ale wcześniej pokonał Bukauskasa i groźnego Gamzatova. Nie ma co ukrywać, że Sam Alvey walczy w UFC tylko dlatego, że jest ulubieńcem trybun. 36-letni Amerykanin stoczył w swojej zawodowej karierze aż 52. walki, ale jego bilans to 33-17-1 (1N/C). Sympatyczny i zawsze uśmiechnięty Alvey jednak nie wygrał od ośmiu walk. W tym czasie z tych ośmiu przegrał 7 i jedna zakończyła się remisem.

UFC Vegas 59: Michał Oleksiejczuk vs Sam Alvey – typ na walkę, typowanie

Sam Alvey już jednego Polaka pokonał. W 2018 roku znokautował Marcina Prachnio. To jednak wydarzyło się 4 lata temu. Teraz Alvey to całkiem inny zawodnik, sfrustrowany długą serią porażek, ale i zmotywowany do jej przerwania. Michał Oleksiejczuk posiada jednak bardzo wysokie umiejętności i gdyby głowa zawsze dojeżdżała to byłby w czołówce swojej kategorii wagowej. Stawiamy na faworyta bukmacherów w tej walce, czyli na naszego Michała Oleksiejczuka przed czasem.

1.80

WYGRANA OLEKSIEJCZUKA PRZED CZASEM

betfan


 

UFC Vegas 59: Thiago Santos vs Jamahal Hill – zapowiedź gali

UFC Vegas 59: Santos – Hill. Typy i zapowiedź gali. Karta walk (06.08)
 
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!