Pobierz aplikację betfan na telefon
UFC Vegas 57: Z kim walczy Mateusz Gamrot?
Już z soboty na niedzielę 25 czerwca godzinę po północy rozpocznie się gala UFC FN Vegas. Na gali w Las Vegas w walce wieczoru zawalczy były podwójny mistrz KSW Mateusz Gamrot. Gala odbędzie się w ramach serii UFC Fight Night w Las Vegas. Polak będzie walczył z Armanem Tsarukyan.

UFC Vegas 57: Arman Tsarukyan vs Mateusz Gamrot – zapowiedź walki

Walka wieczoru w Las Vegas odbędzie się pomiędzy dwunastym w rankingu UFC wagi lekkiej, Polakiem Mateuszem Gamrotem a jedenastym Armanem Tsarukyanem. Mateusz Gamrot odgraża się w mediach społecznościowych, a Tsarukyan trochę wyśmiewając się z byłego podwójnego mistrza KSW mówi, że ten plecie głupoty. Walka została zakontraktowana na 5 rund. Tsarukyan mówi, że Gamrot nie walczył z nikim dobrym, ale patrząc na historię walk Rosjanina to z lepszych zawodników walczył tylko z Islamem Makchaevem i tą walkę przegrał. Mateusz Gamrot to tytan pracy, wie że jeśli wygra wejdzie do TOP 10 wagi lekkiej i jest to dla niego wielka szansa, jak to sam mówi w drodze o pas UFC.

UFC Vegas 57: Arman Tsarukyan vs Mateusz Gamrot – typ na walkę

Obaj zawodnicy są na fali wznoszącej i zajmują miejsca obok siebie w rankingu UFC. Walka została zakontraktowana na 5 rund, a na takim dystansie dużo większe doświadczenie z walk mistrzowskich KSW posiada Mateusz Gamrot. Im dłużej walka będzie trwała tym większe szanse na zwycięstwo będzie miał Polak, a Gamrot w karierze przegrał tylko jedną walkę i to niejednogłośną decyzją tocząc je głównie na KSW i UFC. Kursy były na początku wyrównane, ale w ostatnim czasie z niewiadomych powodów faworytem stał się Tsarukyan. My jednak wiemy więcej niż eksperci z USA o Gamrocie i wiemy, że stać go na zwycięstwo w tej walce.

2.78

WYGRANA MATEUSZA GAMROTA

betfan


 

UFC Vegas 57: Arman Tsarukyan vs Mateusz Gamrot – zapowiedź gali, karta walk, typy

UFC Vegas 57: Tsarukyan – Gamrot. Typy i zapowiedź gali. Karta walk (25.06)
 
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!