Pobierz aplikację betfan na telefon
UFC FN: Rozenstruik vs Almeida. Typy, karta walk (13.05)
Przed nami kolejna gala UFC FN. Gala odbędzie się w Spectrum Center w Charlotte. Karta przedwstępna gali rozpocznie się już o godzinie 17:30, a karta główna o godzinie 21:00 w sobotę. Main event gali to starcie pomiędzy Jairzinho Rozenstruik, a Jailton Almeida. Zapraszamy na zapowiedź najbliższej gali i typy UFC.

UFC FN: karta walk/ rozpiska 13.05

Walka wieczoru

265 lbs. (120,2 kg): Jairzinho Rozenstruik vs. Jailton Almeida

Karta główna

 • 205 lbs. (93,0 kg): Anthony Smith vs. Johnny Walker
 • 170 lbs. (77,1 kg): Ian Machado Garry vs. Daniel Rodriguez
 • 170 lbs. (77,1 kg): Tim Means vs. Alex Morono

Karta wstępna

 • 170 lbs. (77,1 kg): Matt Brown vs. Court McGee
 • 265 lbs. (120,2 kg): Karl Williams vs. Chase Sherman
 • 135 lbs. (61,2 kg): Douglas Silva de Andrade vs. Cody Stamann
 • 205 lbs. (93,0 kg): Ihor Potieria vs. Carlos Ulberg
 • 155 lbs. (70,3 kg): Natan Levy vs. Pete Rodriguez
 • 125 lbs. (56,7 kg): Mandy Bohm vs. Ji Yeon Kim
 • 170 lbs. (77,1 kg): Bryan Battle vs. Gabe Green
 • 135 lbs. (61,2 kg): Jessica-Rose Clark vs. Tainara Lisboa

UFC FN: Jairzinho Rozenstruik vs. Jailton Almeida – typy, zapowiedź

 • W nadchodzącej gali UFC, fani mieszanych sztuk walki będą mieli okazję zobaczyć emocjonujący pojedynek wagi ciężkiej, którego stawką będzie awans w rankingu. W main-evencie spotkają się Jairzinho Rozenstruik i Jailton Almeida.
 • Rozenstruik, aktualnie dziewiąty w rankingu, jest doświadczonym zawodnikiem z Surinamu. W ostatniej walce pokonał Chrisa Daukausem i pragnie dalej awansować w hierarchii kategorii ciężkiej. Przed tym zwycięstwem doznał dwóch porażek z rzędu, więc na pewno będzie chciał kontynuować swoją dobrą passę.
 • Jego przeciwnik, Jailton Almeida, z Brazylii, ma na swoim koncie pięć zwycięstw w pięciu walkach w UFC. Jego rekord wydaje się być imponujący i z pewnością będzie chciał kontynuować swoją serię zwycięstw.
 • Mecz obiecuje wiele emocji, ponieważ obaj zawodnicy są znani ze swojego nieprzewidywalnego stylu walki. Wszystko wskazuje na to, że walka odbędzie się w stójce, gdzie obaj zawodnicy będą walczyć o dominację, chociaż ALmeida może spróbować sprowadzić walkę do parteru. Jednakże, biorąc pod uwagę ich zdolności i doświadczenie, możemy spodziewać się, że walka ta będzie bardzo wyrównana i trudno przewidzieć, kto wyjdzie z ringu zwycięsko.

1.70

WALKA ODBĘDZIE SIĘ

NA PEŁNYM DYSTANSIE

betfan

 

UFC FN: Anthony Smith vs. Johnny Walker – typy, zapowiedź

Na karcie głównej nadchodzącej gali UFC wagi półciężkiej zobaczymy niezwykle interesującą walkę pomiędzy piątym zawodnikiem w kategorii wagowej, Anthonym Smithem, a siódmym w rankingu, Johnym Walkerem. Smith po serii trzech zwycięstw musiał uznać wyższość sprowadzającego do parteru Magomeda Ankalaeva, ale na pewno będzie chciał powrócić na ścieżkę zwycięstw i awansować w rankingu. Walker natomiast wygrał dwie walki z mniej wymagającymi rywalami, ale to dla niego idealna szansa na pokazanie swojego potencjału i przebicie się do czołówki wagi półciężkiej. Oba zawodnicy słyną ze swojego uderzeniowego stylu walki, więc na pewno zobaczymy wiele ciekawych akcji. Który z nich wyjdzie zwycięsko z oktagonu? Tego dowiemy się już niedługo.

1.90

ANTHONY SMITH

betfan

 

UFC FN: Transmisja, gdzie obejrzeć? 13.05

Gala rozpocznie się o godzinie 17:30 w sobotę czasu polskiego 13 maja w Charlotte. Całą galę UFC FN: Jairzinho Rozenstruik vs. Jailton Almeida można obejrzeć z amerykańskim komentarzem, po wykupienie UFC Fight Pass. Koszt miesięcznej subskrypcji tej usługi wynosi 9.99 euro. Galę UFC FN można będzie także obejrzeć w polskiej telewizji. Polsat Sport News zaczyna transmisję od karty głównej od 21:00 w sobotę. Aby obejrzeć walkę w Internecie po polsku można wykupić za 40zł na miesiąc pakiet Polsat Box Go Sport zawierający kanał Polsat Sport i nie tylko.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!