UFC 272: Z kim zmierzy się Michał Oleksiejczuk? Typy i zapowiedź walki
Już w najbliższą sobotę o północy rozpocznie się gala UFC 272. Na gali w Las Vegas na karcie wstępnej zawalczy również Polak Michał Oleksiejczuk. Walką wieczoru będzie pojedynek dawnych przyjaciół, a teraz wielkich wrogów pomiędzy Colbym Covingtonem, a Jorge Masvidalem. 

UFC 272: Dustin Jacoby vs. Michał Oleksiejczuk – zapowiedź walki

Do walk w wadze półciężkiej najlepszej organizacji MMA na świecie powraca Michał Oleksiejczuk. W poprzednim roku Polak wygrał dwie walki pokonując Bukauskasa i Gamzatova. Dla Justina Jacoby’ego to druga przygoda z UFC. Pierwszą walkę u amerykańskiego giganta stoczył już w 2011 roku. Po dwóch przegranych pojedynkach gdy został zwolniony z kontraktu rywalizował w kickboxingu. Do UFC powrócił 2 lata temu i wygrał 4 z pięciu stoczonych walk. Piątej co prawda nie przegrał, bowiem pojedynek z Ionem Cutelabą zakończył się remisem.

UFC 272: Dustin Jacoby vs. Michał Oleksiejczuk – typy na walkę

Parter u Jacobiego praktycznie nie istnieje, Amerykanin nie posiada również fenomenalnej kondycji. Będzie swoją taktykę opierał na walce w stójce i chciał skorzystać z doświadczenia zebranego w kickboxingu. Michał Oleksiejczuk musi uważać na techniczne kombinacje i groźne kontry Amerykanina. Polak powinien skupić się na grapplingu i sprowadzaniu walki do parteru. Jeśli tylko uda mu się obalać Amerykanina powinien spokojnie wygrać, ponieważ ten w parterze nie powinien niczym zaskoczyć.

2.57

WYGRANA

MICHAŁA OLEKSIEJCZUKA

betfan

 

UFC 272: Zapowiedź gali, karta walk

UFC 272: karta walk, Typy i zapowiedź gali MMA. Covington vs Masvidal
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!