Tyson Fury – Oleksandr Usyk: Typy, kursy, zakłady 18.05

Adrian Krawczyk

17 maja 2024

Fury typy

W sobotę w hitowej gali w Arabii Saudyjskiej o 5 pasów mistrza świata zmierzy się Tyson Fury z Oleksandrem Usykiem. Na tę walkę czeka całe środowisko bokserskie. Pojedynek miał odbyć się już na początku roku, ale przez kontuzję Furyego walka została przeniesiona na maj. Kto więc w tym starciu okaże się lepszy i przejmie miano najlepsze zawodnika na świecie? Zapraszamy na zapowiedź walki oraz typy na Tyson Fury – Oleksandr Usyk.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w BETFAN, to możesz skorzystać ze specjalnej promocji, zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i zgarnąć dodatkowe 300 zł!

Fury baner Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na walkę Tyson Fury – Oleksandr Usyk?
  2. Zapowiedź pojedynku Tyson Fury – Oleksandr Usyk
  3. Jakie są kursy na walkę Tyson Fury – Oleksandr Usyk?
  4. Gdzie obejrzeć walkę Tyson Fury – Oleksandr Usyk?

Tyson Fury – Oleksandr Usyk typy bukmacherskie

1.98

FURY WYGRA

betfan
Warto przede wszystkim pod uwagę wziąć fakt, że Tyson Fury miał kontuzję. Przez to też walka została przesunięta w czasie. Uysk natomiast ma dobry czas za sobą, albowiem w ubiegłym roku pokonał Duboisa, a dodatkowo na punkty wygrał ważną walkę z Joshuą. To teraz stawia go w roli pretendenta do pokonania Furyego. Zadanie jednak z pewnością łatwe nie będzie, albowiem zawodnik z Wielkiej Brytanii choć w ostatnich walkach nie prezentował się aż tak dobrze, to na tak ważne starcie z pewnością wyjdzie świetnie przygotowany i podwójnie zmotywowany. Jeżeli wygra ten pojedynek to będzie można go określić mianem najlepszego zawodnika ostatnich nawet 12 lat. Fury również walczył ostatni raz w 2023 roku, kiedy to na punkty pokonał Ngannou. Walka tamta nie była porywająca, ale mimo wszystko solidna w jego wykonaniu. Tutaj będzie miał przewagę w pod względem warunków fizycznych i moim zdaniem to wystarczy do pokonania Usyka. Stawiam na zwycięstwo Furyego po kursie 1.98.

Tyson Fury – Oleksandr Usyk kursy bukmacherskie

Analitycy sportowi przedstawili dla bukmacherów kursy bukmacherskie na walkę pomiędzy Furym, a Usykiem. Wskazania na faworyta do zwycięstwa w tej walce to Oleksandr Usyk (kurs 1.94). Nieco mniejsze szanse natomiast ma Tyson Fury, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 1.98. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość rund w tym pojedynku – na poniżej 10.5 ogólnej sumy w walce możemy znaleźć mnożnik 3.20, natomiast over 10.5 rundy w walce został wyceniony na poziomie nieco niższym, albowiem 1.30.

KIEDY WALKA Tyson Fury – Oleksandr Usyk

Pojedynek pomiędzy Tysonem Furym, a Oleksandrem Usykiem odbędzie się 18. maja 2024 roku w Rijadzie w Arabii. Planowane wyjście zawodników do ringu to godzina około 24:00.

KTO WYGRA WALKĘ Tyson Fury – Oleksandr Usyk?

Według naszej redakcji ten pojedynek może mieć różnorodne rozstrzygnięcia rozstrzygnięcie i jeżeli Fury trafi jednym dobrym ciosem to właśnie zawodnik z Wielkiej Brytanii powinien wygrać walkę z Usykiem.

Tyson Fury – Oleksandr Usyk GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotnia walkę pomiędzy Tysonem Furym, a Oleksandrem Usykiem w ramach pojedynku wagi ciężkiej, odbędzie się 18. maja 2024 roku około 24:00 na. Pojedynek będzie transmitowany na żywo przez platformę PPV, a dokładniej na DANZ.
  • Relację można także śledzić na betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy