Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy tenisowe ATP/WTA: Lausanne, Bastad, Newport – 13.07

Aktualnie rozgrywane są po dwa turnieje rangi ATP i WTA. Mężczyźni swoje mecze grają na kortach w Bastad (Szwecja) i Newport (USA). Z kolei kobiety goszczą na mączce w Budapeszcie (Węgry) i Lausanne (Szwajcaria). Wszystkie rozgrywki, poza Budapesztem, weszły już w fazę 1/8 finału.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

WTA Lausanne: Irina Begu – Anastazja Potapowa (13.07, 12:00)

W Lausanne odpadła już rozstawiona z numerem 1. Collins. Przegrała ona z zawodniczką gospodarzy, 21-letnią Simoną Waltert. Było to bez wątpienia dotychczas największe zaskoczenie tego turnieju. Również i obrończyni turnieju Tamara Zidansek pożegnała się z turniejem, przegrywając 2:1 z Anną Kalinskają. Zawodniczka rozstawiona jako  „2” – Belinda Bencić, pozostaje nadal w grze tak jak i „3” Irina Begu. Właśnie w stronę wspomnianej „3” stawiam swój typ na dziś z tego turnieju. Irina ma za sobą niezłe dwa turnieje szlemowe, a tutaj w pierwszej rundzie pokonała Niemkę Korpatsch, bez większych problemów 2:0. Rumunka to stały bywalec kortów ziemnych, na których radzi sobie bardzo dobrze. W dzisiejszym meczu przyjdzie jej zagrać z Anastazją Potapową, która w tym sezonie najlepszy okres ma już raczej za sobą. W pierwszej rundzie Rosjanka do ostatniej piłki walczyła o zwycięstwo.  Stawiam w tym meczu na doświadczoną Begu.

1.57

BEGU

WYGRA

betfan
 

ATP Bastad: Diego Schwartzman - Elias Ymer (13.07, 14:00)

W turnieju w Szwecji czekają nas dziś 4 mecze. Z pewnością każdy czeka na mecz obrońcy tytułu Caspera Ruuda, który będzie rywalizował z Francisco Cerundolo. To spotkanie raczej nie powinno skończyć się inaczej niż wygraną Norwega. My dziś bierzemy pod lupę mecz zawodnika gospodarzy. Elias Ymer, będzie rozgrywał mecz z czternastym zawodnikiem rankingu, Diego Schwartzmanem. W tym wypadku również faworyt jest dość oczywisty, jednak forma, któraą ostatnio prezentuje Diego pozostawia wiele do życzenia. Nie zdziwi mnie tu nawet porażka Argentyńczka, zwłaszcza, że Ymer jest w większym ograniu meczowym. Typuje w tym meczu handicap gemowy +5,5 w stronę Ymera.

1.55

YMER

HANDICAP + 5,5 GEMÓW

betfan
 

ATP Newport: Jack Sock - Alexander Bublik (13.07, 17:00)

W 1/8 turnieju w Newport zmierzy się jeden z gospodarzy, Jack Sock z Alexandrem Bublikiem. Turniej rozgrywany jest na trawie, gdzie całkiem niezłe wyniki osiągał ostatnio Amerykanin. Rozegrał on na tej nawierzchni w tym sezonie 16 meczów, a przegrał zaledwie trzy. Tutaj dodatkowym atutem będzie rozgrywanie meczu na swoim terenie. Wiemy też jakim zawodnikiem jest Bublik, miewa on problemy z koncentracją i często popełnia dużo niewymuszonych błędów, czy też podwójnych błędów serwisowych. Wystarczy niewiele by Bublika wyprowadzić z równowagi, chociażby to, że na kortach w Newport mocno wieje. Stawiam w tym meczu zawodnika gospodarzy.

1.88

SOCK

WYGRA

betfan
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!