Pobierz aplikację betfan na telefon
TYPY OD REDAKTORÓW 31.08– 01.09

Zapraszam na kolejną część serii „typy od redaktorów”. Wraz z Kamilem oraz Patrykiem przygotowujemy dla naszych czytelników zakłady. Sprawdź propozycje na wtorek i środę.

Typy na wtorek 31.08

Powoli wracamy na twarde korty. Pierwsze turnieje, niższe rangą zostały już zakończone a teraz czas na US OPEN, który zalicza się jako jeden z pięciu turniejów Wielkiego Szlema. Na tapet wziąłem dzisiaj dwa starcia mężczyzn.

US OPEN ATP: Corentin Moutet- Stefano Travaglia (31.08, 19:00). TYPY

Zacznijmy od Włocha. Travaglia ten rok zaczął bardzo dobrze na twardej nawierzchni w Australii. Pokonał nawet w Melbourne Huberta Hurkacza i dotarł do finału tamtego turnieju, który przegrał z Sinnerem. Od tamtego czasu Włoch nie potrafi zwyciężyć na twardym korcie. 5 porażek zaliczył jeszcze w lutym i marcu. Przed US Open rozegrał tylko jeden mecz na tej nawierzchni, w którym także odniósł porażkę w nie najlepiej obsadzonym turnieju w Salem. Francuz natomiast potrafi dosyć dobrze grać na twardej nawierzchni. W tym roku w 10. pojedynkach na „hardzie” udało mu się wygrać siedmiokrotnie. Przed US Open zabrał udział w turnieju w Cincinati. Udało mu się zakwalifikować do tamtego turnieju po dwóch wygranych, jednak przegrał już w pierwszej rundzie 1:1 z Opelką.

Proponowany typ: Corentn Moutet wygra, kurs 1.55 w BETFAN

US OPEN ATP: Fabio Fognini- Vasek Pospisil (31.08, 22:00). TYPY

W drugim wybranych meczu tym razem postawimy na Włocha, a nie przeciwko niemu. Oczywiście Fognini jest kojarzony głównie z tym, że choć jest to utalentowany gracz to nie potrafi zachować chłodnej głowy w trakcie gry i łatwo go wyprowadzić z równowagi. Patrząc jednak na ostatnie wyniki Fogniniego można pomyśleć, że jest już lepiej w aspekcie mentalnym, bo przegrywał tylko z uznanymi tenisistami. Jego atutem jest też z całą pewnością dość szybki powrót na twardą nawierzchnię. Fognini gra na „hardzie” od 24 lipca. Jego przeciwnik, Kanadyjczyk Vasek Pospisil nie radzi sobie najlepiej bez względu na nawierzchnię kortu. Zresztą na twardej przed dzisiejszym spotkaniem rozegrał tylko 2 mecze. Oba przegrał.

Proponowany typ: Fabio Fognini wygra, kurs 1.51 w BETFAN

Typy na środę 01.09

Nowy miesiąc zaczniemy od meczów międzynarodowych w piłkę nożną. Skupimy się oczywiście na eliminacjach do Mistrzostw Świata.

El. MŚ: Turcja- Czarnogóra (01.09, 20:45). TYPY

Turcja jechała na Mistrzostwa Europy, jako czarny koń rozgrywek. Skończyło się ostatnim miejscem w grupie, o punktów na koncie i tylko jedną zdobytą bramką. E el. do Mistrzostw Świata za to idzie im fantastycznie. Turcja pokonała już dwóch największych przeciwników w grupie. Holandię i Norwegię, ale z Łotwą tylko zremisowała. Czarnogóra w grupie także wygrała 2 spotkania. Z Łotwą i Gibraltarem, także nie byli to najlepsi przeciwnicy. Myślę, że Turcy za wszelką cenę będą chcieli zmazać i jak najszybciej zapomnieć o nieudanym EURO wygrywając w swoim kraju z Czarnogórcami.

Proponowany typ: Turcja wygra, kurs 1.50 w BETFAN

EL. MŚ: Norwegia- Holandia (01.09, 20:45). TYPY

Dwie reprezentacje, które zapewne będą grały o pierwsze miejsce w grupie. Dwie reprezentacje, o których sile stanowią młodzi zawodnicy. Erling Halaand, Sorloth, Odegaard, czy Hauge grają w najlepszych klubach w Europie. Z Holandii Memphis Depay odgrywa główną rolę w Barcelonie po odejściu Leo Messiego, a wspierany jest przed Wijnalduma, czy swojego kolegę z Dumy Katalonii Frenkie de Jonga. Norwegia w el. wygrała z Gibraltarem i Czarnogórą (porażka z Turcją), a Holandia z Gibraltarem i Łotwą (także porażka z Turcją). Oranje dotarli także do 1/8 finału tegorocznych ME. Obie te reprezentacje posiadają o wiele więcej talentu w ataku niż w obronie dlatego myślę, że żadnej z tych drużyn nie uda się zachować czystego konta. Sędzią tego spotkania będzie Polak, Szymon Marciniak.

Proponowany typ: obie drużyny strzelą bramkę, kurs 1.83 w BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!