Typy od redaktorów 23.08 – 24.08

Nowy tydzień, a więc czas na nowe typy. Zapraszam na kolejną część serii „typy od redaktorów”. Wraz z Kamilem oraz Tomkiem przygotowujemy dla naszych czytelników zakłady. Sprawdź propozycje na poniedziałek i wtorek.

Typy na poniedziałek 23.08

Serie A: Cagliari – Spezia (23.08 18:30)

W poniedziałek zakończy się pierwsza kolejka Serie A. W pierwszym meczu Cagliari podejmie Spezię. Poprzedni sezon drużyny zakończyły na sąsiadujących miejscach w tabeli. Gospodarze uplasowali się na 16. pozycji, a goście na 15. Mają już za sobą jedno oficjalne spotkanie w trwającej kampanii. Cagliari pokonało w Pucharze Włoch Pisę 3:1, a Spezia z tych samych rozgrywek wyeliminował Podrenone (również 3:1). W czterech na pięć ostatnich bezpośrednich rywalizacji obie drużyny strzelały gole. W najbliższej rywalizacji także spodziewam się wymiany ciosów.

Proponowany typ: obie strzelą – TAK – kurs 1.77 z oferty BETFAN

Liga Portugal: Ferreira – Estoril (23.08 20:00)

W pierwszym poniedziałkowym meczu ligi portugalskiej Ferreira zmierzy się z Estoril. W poprzednim sezonie gospodarze zajęli wysokie piąte miejsce, a goście wygrali Liga Portugal 2 i awansowali do najwyższej klasy rozrywkowej. Ofensywy obu drużyn nie popisały się podczas dwóch ostatnich kolejek, ponieważ średnia strzelonych bramek wynosi tylko jeden gol na mecz. Spodziewam się więc, że w tej rywalizacji nie zobaczymy zbyt wielu bramek.

Proponowany typ: poniżej 2,5 bramki – kurs 1.53 z oferty BETFAN

Typy na wtorek 24.08

Brazylia – Serie A: Fluminese – Atletico Mineiro (24.08 1:00)

W ramach 17. kolejki ligi brazylijskiej Fluminese zmierzy się z Atletico Mineiro. Gospodarze nie wygrali żadnego z ostatnich czterech spotkań i zajmują dopiero 16. pozycję w tabeli. Goście są za to liderem Serie A i mają serię dziewięciu ligowych meczów bez utraty punktu. Uważam więc, że Atletico Mineiro zdobędzie komplet punktów.

Proponowany typ: wygrana Atletico Mineiro – kurs 1.92 z oferty BETFAN

Eliminacje do Ligi Mistrzów: PSV – Benfica (24.08 21:00)

We wtorek czekają nas eliminacje do Ligi Mistrzów. W jednym z najciekawszych spotkań PSV podejmie Benficę. Będzie to mecz rewanżowy, a pierwsza rywalizacja zakończyła się wynikiem 2:1 dla portugalskiego klubu. Holendrzy grali jednak lepiej i uważam, że przed własną publicznością pokonają trzecią drużynę poprzedniego sezonu w lidze portugalskiej. Dodatkowo goście nie będą mogli skorzystać z usług Ferro, Nuneza, Seferovica oraz Vertonghena.

Proponowany typ: wygrana PSV – kurs 1.98 z oferty BETFAN

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!