Typy od redaktorów 17.08 – 18.08

Kontynuujemy naszą serię „typy od redaktorów”. Wraz z Patrykiem oraz Tomkiem przygotowujemy dla naszych czytelników zakłady. Sprawdź propozycje wtorek i środę.

Typy na wtorek 17.08

Tenis, ATP Cincinnati: John Isner – Cameron Norrie

Właśnie ruszył kolejny Masters 1000 tym razem w Cincinnati. John Isner zmierzy się w meczu pierwszej rundy z Cameronem Norrie. W tym meczu nie ma faworyta, ponieważ obaj tenisiści prezentują bardzo zbliżony do siebie poziom umiejętności. Osobiście uważam podobnie i myślę, że to spotkanie może odbywać się na dystansie wielu gemów i zakończyć się dopiero w trzech setach. Dlatego też jako propozycję typerską mam dla Was over gemowy po dość ciekawym kursie.

Proponowany typ: Powyżej 23.5 gemów – kurs 1.84 z oferty BETFAN 

Tenis, ATP Cincinnati: Asłan Karacjew – Marin Cilić

Moje dwa typy na wtorek składają się wyłącznie z rozgrywek tenisowych w Cincinnati. Mamy bardzo dużo ciekawych meczów już w pierwszej rundzie tych zawodów, więc zdecydowanie jest z czego wybierać. Asłan Karcjew zagra z Marinem Ciliciem, a ja decyduję się postawić na tego drugiego. Już tłumaczę dlaczego. Rosjanin jest niewątpliwie odkryciem obecnego sezonu. Zaliczył chyba największy skok rankingowy ze wszystkich tenisistów i jest już blisko wejścia do TOP 20, co byłoby niesamowitym wyczynem. Od pewnego czasu widać jednak pewien spadek formy w przypadku Karacjewa. Na 5 ostatnich spotkań wygrał zaledwie jedno z Paulem. Marin Cilić dobrze czuje się na kotach twardych, a w ostatnich meczach przegrywał w trzech setach bardziej ze względu na słabą postawę przy kluczowych punktach niż na sam przebieg całego spotkania. Według mnie warto zaryzykować wygraną Chorwata po dość wysokim kursie.

Proponowany typ: Wygrana Marina Cilicia – kurs 2.06 z oferty BETFAN 

Typy na środę 17.08

Eliminacje Ligi Mistrzów: Benfica – PSV (21:00)

Po typach tenisowych przyszedł czas na środę i typy na poszczególne mecze eliminacji do Ligi Mistrzów. Pierwszym proponowanym przeze mnie zakładem będzie BTTS w meczu pomiędzy Benficą a PSV Eindhoven. Oba zespoły mają spory potencjał ofensywny i są na tyle bramkostrzelne, żeby spokojnie pokryć ten zakład. W ostatnich 3 meczach bezpośrednich pomiędzy tymi ekipami ten typ okazywał się strzałem „w dziesiątkę”.

Proponowany typ: obie drużyny strzelą gola – kurs 1.68 z oferty BETFAN 

Eliminacje Ligi Mistrzów: Malmö – Łudogorec (21:00)

Kolejne spotkanie ostatniej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Malmö zagra z Łudogorcem, a ja obstawiam tutaj remis lub zwycięstwo gości. Bardzo podobała mi się drużyna gości w wygranym dwumeczu z Olympiakosem. Myślę, że w Szwecji powinno być zdecydowanie łatwiej i nie sądzę, żeby Bułgarzy przegrali w pierwszym spotkaniu.

Proponowany typ: X2 – kurs 1.75 z oferty BETFAN 

Sprawdź, jakie typy zaproponowaliśmy na niedzielę i poniedziałek.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!