Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy NBA: zapowiedź 28.11. Nets- Suns

Drugi miesiąc rozgrywek NBA przynosi pełno emocji. Po wczorajszych jedenastu spotkania czeka nas kolejne 8 meczów w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam na zapowiedź następnej kolejki NBA wraz z typami. 27 na 28 listopada.

Terminarz, kto gra? Jakie mecze? NBA 27/28.11

NBA: Noc Sobota/ Niedziela, 27/28.11

00:00 Philadelphia 76ers- Minnesota Timberwolves
01:30 Atlanta Hawks- New York Knicks
01:30 Brooklyn Nets- Phoenix Suns
02:00 Chicago Bulls- Miami Heat
02:00 Cleveland Cavaliers- Orlando Magic
02:00 Houston Rockets- Charlotte Hornets
02:30 Dallas Mavericks- Washington Wizards
03:00 Utah Jazz- New Orleans Pelicans

NBA: Brooklyn Nets- Phoenix Suns (28.11, 01:30)

Phoenix Suns zajmują drugie miejsce w Konferencji Zachodniej, ale mimo tego mają lepszy bilans niż ich kolejni przeciwnicy, którzy są liderami konferencji Zachodniej. Suns wygrali dotąd 16 meczów, z czego 15 z rzędu, Nets wcale nie wyglądają dużo gorzej. W 19. spotkaniach przegrali tylko 5 razy. Czy to właśnie Brooklyn Nets zostaną drużyną, która zatrzyma rozpędzoną drużynę z Arizony? Oprócz zawieszonego przez klub Kyrie Irvinga w drużynie gospodarzy wciąż zabraknie shootera Joe Harrisa. Trener Monty Williams nie licząc kilku zawodników głębokiej rotacji może przebierać do woli wśród swoich zawodników.

Proponowany typ: Wygrana Phoenix Suns (z dogrywką), kurs 2.02 z oferty BETFAN

NBA: Chicago Bulls- Miami Heat (28.11, 02:00)

Wielkie starcie na szycie Konferencji Wschodniej. Drugie Chicago Bulls zagra u siebie z trzecim Miami Heat. Oba kluby przegrały 7 spotkań, jednak Heat mają jeden mecz rozegrany mniej. Można powiedzieć, że obie drużyny grają ostatnio w kratkę. Średnio na dwie wygrane przypada jedna porażka. Bulls przegrali ostatnio nawet z najgorszymi pod względem bilansu Houston Rockets, dla których był to drugi wygrany mecz! Na szczęście dla nich odbili się rozgramiając Orlando Magic na Florydzie. Miami Heat po serii 4 zwycięstw przegrali 2 mecze i jeden wygrali na wyjazdach. W obu klubach bez nowych kontuzji.

Proponowany typ: Wygrana Miami Heat (z dogrywką), kurs 1.84 z oferty BETFAN

NBA: Dallas Mavericks- Washington Wizards (28.11, 02:30)

Kristap Porzingis w końcu zaczyna nawiązywać do swojej gry z New York Knicks. Łotysz w tym sezonie pod wodzą Jasona Kidda notuje świetne występy. Najlepszym zawodnikiem Dallas jest oczywiście Luka Doncić. Mavericks po serii czterech meczów na wyjazdach zakończonych jednym zwycięstwem wracają do swojej hali. Dla Washington Wizards będzie to trzecie spotkanie "w delegacji" z rzędu. Oba zespoły zajmują czwarte miejsce w swoich konferencjach, jednak to Wizards mają lepszy bilans spotkań wygranych. Jeśli chodzi o zawodników kontuzjowanych to pod znakiem zapytania stoi występ Jalena Brunsona po stronie gospodarzy. W szeregach gości bez nowych kontuzji

Proponowany typ: Washington Wizards handicap (+7.5), kurs 1.74 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!