Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy NBA: Toronto Raptors – Chicago Bulls. Play-In zapowiedź
Przed nami pierwszy drugi miniturnieju Play-In. Dowiemy się, która drużyna awansuje do fazy Play-Off, a która będzie miała na to jeszcze jedną szansę. Zaczniemy od spotkania w Konferencji Wschodniej, który odbędzie się w Kanadzie, a następnie przeniesiemy się na zachód do Nowego Orleanu. Zapraszamy na zapowiedź i typy NBA meczu Toronto Raptors – Chicago Bulls.

Toronto Raptors – Chicago Bulls: NBA zapowiedź meczu

W sezonie zasadniczym na wyższym miejscu znaleźli się koszykarze z Kanady, którzy mieli jedną wygraną więcej po ostatnim meczu. Dzięki temu zagrają to spotkanie na swoim parkiecie. Wygrany tego starcia zagra z Miami Heat o pierwszą rundę Play-Offs, gdzie czekają Milwaukee Bucks, natomiast przegrany zakończy sezon i będzie mógł zacząć się szykować do draftu i następnego sezonu. Oba zespoły dobrze zakończyły sezon regularny, wygrywając 6 z ostatnich dziesięciu meczów.

Typy NBA: Toronto Raptors - Chicago Bulls

W sezonie regularnym te drużyny zagrały ze sobą trzykrotnie. Za każdym razem wygrywał zespół, który grał u siebie, czyli 2-1 dla Raptors. W żadnej z drużyn nie ma nowych kontuzji, więc oprócz zawodników kontuzjowanych od dłuższego czasu oba zespoły zagrają w swoich optymalnych składach. Stawiamy na wygraną gospodarzy, którzy osiągają dobre wyniki na swoim parkiecie.

1.45

TORONTO RAPTORS

betfan

 

Toronto Raptors - Chicago Bulls: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Toronto Raptors, a Chicago Bulls rozpocznie się o godzinie 01:00 w nocy z środy na czwartek 13 kwietnia. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na Canal+ Sport, w aplikacji Canal+ Online a także w usłudze NBA League Pass na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!