Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy NBA: Los Angeles Lakers – Denver Nuggets (23.05) | MECZ 4
W nocy z poniedziałku na wtorek odbędzie się czwarty mecz finałów konferencji NBA Playoffs na zachodzie pomiędzy Los Angeles Lakers, a Denver Nuggets. Dotychczas wszystkie 3 spotkania wygrali Nuggets, także LeBron James i Lakersi są w fatalnej sytuacji. Serie jednak gra się do czterech wygranych. Zapraszamy na zapowiedź czwartego meczu serii oraz typy Los Angeles Lakers – Denver Nuggets.

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets: Zapowiedź meczu

  • Przed nami czwarty mecz finałów konferencji zachodniej NBA, w którym Denver Nuggets będą próbować zakończyć serię przeciwko Los Angeles Lakers. Obecnie Nuggets prowadzą 3:0 i mają doskonałą szansę na awans do finałów.
  • Los Angeles Lakers znajdują się w trudnej sytuacji, nie potrafiąc znaleźć skutecznych odpowiedzi na duet Nikola Jokić-Jamal Murray. Ci dwaj koszykarze odgrywają kluczową rolę w sukcesie Denver Nuggets w tej serii, prezentując wysoką formę i dominując na parkiecie.
  • Lakers będą potrzebowali poprawy w wielu obszarach, w tym w defensywie, kontrolowaniu rytmu gry i skuteczności rzutów. Jednak Nuggets nie będą chcieli zwolnić tempa i stracić kontrolę nad serią. Będą dążyć do zwycięstwa i zamknięcia tego starcia, aby zapewnić sobie miejsce w finałach konferencji.

Typy Los Angeles Lakers - Denver Nuggets

Czwarty mecz może okazać się kluczowym momentem tej serii. Lakers będą walczyć o przetrwanie, a Nuggets będą chcieli zamknąć tę serię jak najszybciej. Oczekujemy emocjonującej i zaciętej rywalizacji na parkiecie. Lakers zrobią wszystko, aby być w grze do ostatniej sekundy meczu. Dlatego patrzymy, która drużyna jest underdogiem u bukmacherów i gramy na nią dodatni handicap.

1.79

DENVER NUGGETS

HANDICAP +4,5

betfan

 

Los Angeles Lakers - Denver Nuggets: gdzie obejrzeć? transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie numer cztery pomiędzy Los Angeles Lakers, a Denver Nuggets rozpocznie się 23 maja o godzinie 02:30. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na Canal+ Sport, w aplikacji Canal+ Online a także w usłudze NBA League Pass na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!