Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy NBA: Boston Celtics – Miami Heat (20.05) | MECZ 2
W nocy z piątku na sobotę odbędzie się drugi mecz finałów konferencji NBA Playoffs na wschodzie pomiędzy Boston Celtics i Miami Heat. W pierwszym spotkaniu wygrali goście, mimo że to Celtics byli stawiani w roli dużych faworytów. Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy Boston Celtics – Miami Heat.

Boston Celtics – Miami Heat: Zapowiedź meczu

  • Po niespodziewanej porażce w pierwszym meczu finałów konferencji wschodniej NBA, Boston Celtics będą desperacko dążyć do odrobienia strat i wyrównania serii przeciwko Miami Heat. W pierwszym spotkaniu Miami zdominowało grę, a Jimmy Butler wykazał się doskonałą formą, zdobywając imponujące 35 punktów. Jednakże, Celtics nie będą łatwo się poddawać i będą zdecydowani udowodnić, że są godnymi pretendentami do finału.
  • Po wyczerpującej siedmiomeczowej serii przeciwko Philadelphia 76ers w poprzedniej rundzie, można zrozumieć, że zmęczenie mogło mieć wpływ na występ zawodników Celtics. Jednak teraz, po dniu odpoczynku i analizie pierwszego meczu, mają szansę się odbudować i zwiększyć swoją intensywność.
  • Kluczem dla sukcesu Boston Celtics będzie skoncentrowana gra w defensywie, ograniczenie wpływu Jimmy’ego Butlera na grę Miami oraz lepsze wykorzystanie swoich własnych kluczowych graczy, takich jak Jayson Tatum i Jaylen Brown. Wysoki poziom energii i zaangażowania będzie kluczowy, aby zneutralizować atak Heat i zdobywać punkty efektywnie.

Typy NBA: Boston Celtics - Miami Heat

Miami Heat na pewno nie spocznie na laurach po wygranej w pierwszym meczu. Będą dążyć do utrzymania swojego momencie i powiększenia przewagi w serii. Kluczem dla nich będzie kontynuacja efektywnej gry z pierwszego spotkania, wykorzystanie głębokości swojego składu oraz utrzymanie defensywnego nacisku na Celtics.

1.84

MIAMI HEAT

HANDICAP +9.5

betfan

 

Boston Celtics - Miami Heat: Gdzie obejrzeć? transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Bostonem Celtics, a Miami Heat rozpocznie się o godzinie 02:30 w 20 maja. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na Canal+ Sport, w aplikacji Canal+ Online a także w usłudze NBA League Pass na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!