Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy NBA: Boston Celtics – Miami Heat (18.05) | MECZ 1
W nocy z środy na czwartek odbędzie się pierwszy mecz finałów konferencji NBA Playoffs na wschodzie, gdzie zmierzą się Boston Celtics i Miami Heat. W pierwszych dwóch spotkaniach gospodarzem będą Celtics, którzy w sezonie zasadniczym zajęli drugie miejsce w konferencji. Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy Boston Celtics – Miami Heat.

Boston Celtics – Miami Heat: Zapowiedź meczu

  • Boston Celtics, którzy zajęli drugie miejsce w konferencji wschodniej w sezonie zasadniczym, będą pełni pewności siebie, gdyż pierwsze dwa spotkania finałów odbędą się na ich parkiecie. Celtics pokonali Atlanta Hawks w sześciu meczach w pierwszej rundzie Playoffs, a w drugiej rundzie zmagali się z Philadelphia 76ers i potrzebowali aż siedmiu spotkań, by osiągnąć sukces. Kluczowym graczem w szeregach Celtics jest Jayson Tatum, który prezentuje wysoką formę i jest liderem drużyny zarówno pod względem zdobywanych punktów, jak i wszechstronności na boisku.
  • Miami Heat, po wyjściu z fazy Play-In, gdzie jeszcze tam przegrali pierwszy mecz zaskoczyli wszystkich. Pokonali obrońców tytułu Milwaukee Bucks w pierwszej rundzie Playoffs oraz New York Knicks w drugiej rundzie. Siłą Miami Heat jest ich zespół, który gra jako jedność, doskonale wykorzystuje taktykę trenera Spoelstry i posiada świetne zdolności obronne. Jimmy Butler jest liderem drużyny i kluczowym graczem, który potrafi podjąć decydujące akcje w ważnych momentach.

Typy NBA: Boston Celtics - Miami Heat

Mecz otwarcia serii finałowej na wschodzie będzie niezwykle ważny dla obu drużyn. Celtics będą dążyć do wykorzystania swojej przewagi własnego parkietu, a Heat będą chcieli udowodnić swoją siłę jako zespół wygrywający na wyjazdach. Kluczem do sukcesu dla obu drużyn będzie efektywność w ataku, skuteczna obrona i zdolność do kontrolowania rywalizacji.

1.84

MIAMI HEAT

HANDICAP +8.5

betfan

 

Boston Celtics - Miami Heat: Gdzie obejrzeć? transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Bostonem Celtics, a Miami Heat rozpocznie się o godzinie 02:30 w 18 maja. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na Canal+ Sport, w aplikacji Canal+ Online a także w usłudze NBA League Pass na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!