Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy na nocne NBA! 11.05

Wczorajsze oba typy na wieczorne NBA w niedziele na plus! Knicks nawet udało się wygrać swoje spotkanie. Czas kontynuować dobrą passę. 

  • Cleveland Cavaliers- Indiana Pacers
  • San Antonio Spurs- Milwaukee Bucks

Cleveland Cavaliers- Indiana Pacers (11.05 01:30)

Proponowany typ: Wygrana Indiana Pacers (handicap -6.5)kurs 1.64 z oferty BETFAN

Obniżam tutaj handicap na 1.64 z wystawionej przez bukmachera linii (-7.5) o jeden punkt. Cleveland w tym momencie woli przegrywać swoje spotkania, aby dostać jak najwyższy numer loterii draftu. Zawodnicy ze stanu Ohio grają ostatnie mecze głęboką rezerwą. Indiana walczy o miejsce w fazie Play- In. Muszą uważać na goniących ich Chicago Bulls, ale jednocześnie powinni patrzeć wyżej, aby zwiększyć swoje szansę w ww. fazie. W szeregach Pacers zabraknie Mylesa Turnera, a występ Malcolma Brogdona stoi pod znakiem zapytania.

San Antonio Spurs- Milwaukee Bucks (11.05 02:30)

Proponowany typ: Wygrana Milwaukee Bucks (handicap -8.5)kurs 2.23 z oferty BETFAN

Skoro w pierwszym meczu obniżyłem linię, to tutaj ją trochę podniosłem. Bucks wygrali 8 na 10 ostatnich spotkań i są naprawdę w dobrej formie. Dla porównania Spurs na 10 ostatnich spotkań wygrali tylko 4. Zresztą drużyna Grega Popovicha fatalnie gra u siebie, wygrali tylko 13 meczów na 33 spotkania. W szeregach Spurs zabraknie Derricka White’a. Jest to duża strata. W szeregach San Antonio nie widzę także nikogo kto mógłbym pokryć Giannisa Antetokounpo. Przy ewentualnych podwojeniach utalentowany Grek będzie mógł oddawać piłkę do czekających na piłkę strzelców w swojej drużynie. Giannis w poprzednim pojedynku z Spurs zaliczył aż 15 asyst.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!